Skocz do zawartości

Pracownik biura - możliwość podglądu portalu biura dla klienta

Polecane posty

Dzień dobry,

 

w jaki sposób można udostępnić pracownikom biura rachunkowego dostęp do wglądu w portal biura klienta, który znajduje się w: 
Rachmistrz Nexo Pro -> Komunikacja -> Portal Biura -> Raporty -> "Otwórz Portal Biura dla Klienta"

Aktualnie mam tam dostęp po zalogowaniu się na główne konto insert administratora ale chciałbym, aby każdy z moich pracowników miał tam dostęp, by móc po wysyłce raportów podejrzeć, czy wszystko co zobaczy się klient się zgadza.

Jedyny sposób, który udało mi się ustalić, to w koncie insert dodatnie użytkownika i nadanie mu uprawnień administratora (bez globalnych). W ten sposób, pracownik ma uprawnienia do wejścia w Portal Biura dla Klienta natomiast ma również dostęp do zakładki konta "moje produkty" (w koncie insert) i widzi tam licencje oraz ma możliwość ich zakupu. Chciałbym, aby możliwość wglądu w zakładkę "moje produkty" była dla pracownika niedostępna. Chciałbym również, aby pracownik nie miał dostępu do ustawień portalu biura klienta.

 

W jaki sposób dać pracownikom samą możliwość wglądu w portal biura dla klienta?

Link to postu

Dzień dobry, 

na ten moment jedyna możliwość jest taka jak Pan opisał. Można nadać pracownikom uprawnienia administratora, bo tylko taki użytkownik będzie mógł zobaczyć widok klienta. Rozumiem jednak Pana obawy. Sugestia o tym, że pracownik nie powinien widzieć zakładki "moje produkty" została odnotowana. 

Proszę jednak doprecyzować czy taki pracownik nie powinien widzieć czy edytować "ustawień portalu biura klienta"? 

Link to postu

Jeśli chodzi o same "ustawienia portalu biura klienta" to sam wgląd dla pracownika byłby ok, ale możliwość edycji już powinna być zablokowana.

 

Jeśli chodzi o zakładkę w koncie insert "moje produkty" to winien być zablokowany wgląd oraz wszelkie tam działania.

Można również rozważyć możliwość 2 opcji -taki administrator, który będzie mógł tam wejść i dokonać zmian (tak jak jest teraz) oraz dodatkowa opcja taki, który nie będzie miał tam dostępu. 

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...