Skocz do zawartości

"Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu"

Polecane posty

Witam,

Mam problem. Przy nanoszeniu wspólnika za cały rok (chcę rozliczyć go w programie za grudzień więc wprowadzam też i poprzednie miesiące) po naliczeniu składek zus(naliczają się dobrze) generowałam zaliczki na podatek i od sierpnia zaczęło mi źle uwzględniać w deklaracji składki w kwocie dużo większej więc usunęłam te deklaracje i próbowałam wygenerować jeszcze raz i pojawia mi się teraz komunikat  "Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu"

Dodam że zrobiłam konserwację bazy i to nie pomogło.

Proszę o pomoc.

Link to postu

Dzień dobry,

jeżeli konserwacja bazy danych nie pomogła, istnieje możliwość przesłania bazy danych do firmy InsERT w celu analizy. 

Szczegółową instrukcję na ten temat można znaleźć w poniższym artykule e-Pomocy technicznej:

Link to postu

Jeżeli ilość danych nie jest znacząca, oczywiście mogą Państwo założyć nowy podmiot i wprowadzić dane od nowa.

Komunikat, który się pojawia, świadczy o błędzie dotyczącym bazy danych, wobec czego bez dokładnej analizy nie jesteśmy w stanie znaleźć jego przyczyny. 

Usunięcie wygenerowanej deklaracji nie powinno skutkować uszkodzeniem bazy danych.

Link to postu
  • 1 rok później...

Dzień dobry. Czy jeżeli taki sam komunikat błędu pojawia się nam podczas edycji schematu dekretacji wyciągu bankowego, prawie za każdym razem gdy wybiorę opcję "powiel grupę", to też oznacza, że baza danych jest w jakiś sposób uszkodzona? Czy w wersji 48.2.0 ktoś już zgłaszał taki problem?

image.thumb.png.10c5657edc928e83aeae8733e8c4bda1.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...