Skocz do zawartości

listy płac

Polecane posty

Chyba nie dokończyła Pani zdania.

Jeśli chce Pani uzyskać trafną i fachową pomoc musi Pani poświęcić nie 1, ale 3 minuty na opisanie swojego problemu. Jeśli będziemy zgadywać jakie są Pani potrzeby to nie pomożemy skutecznie.

 

Czy chce Pani połączyć w jeden podmiot od dawna pracujące (jako osobne podmioty) Gratyfikanta i Rewizora? - Nie da się.

A może chce Pani tylko księgować listy płac z jednego podmiotu (Gratyfikant) w drugim podmiocie (Rewizor)?

A może chce Pani tylko mieć na jednym komputerze dwa osobne podmioty?

A może można połączyć komputery w sieć, albo przez internet i widzieć oba podmioty na obu komputerach?

Link to postu

Wiem już że na jednym komputerze jest Rewizor i Gratyfikant z częścią pracowników, a na drugim komputerze jest sam Gratyfikant z pozostałą grupą pracowników.

Nadal nie wiem jaki ma być ostateczny efekt - zakładam, że chodzi o jednorazowe przyłączenie tej drugiej grupy pracowników z ich wszystkimi danymi do podmiotu z Rewizorem i Gratyfikantem już na stałe, żeby pracować na jednym połączonym podmiocie.

Niestety takich funkcji Gratyfikant nexo nie posiada.

Pozostaje ręczne dopisanie pracowników, umów itd...

Link to postu

Jeśli to w czymś pomoże to przypomnę moją propozycję z utworzeniem na jednym z tych dwóch komputerów (tym docelowym - powiedzmy "A") drugiego podmiotu poprzez wykonanie archiwizacji na komputerze B i zdearchiwizowanie tego archiwum na komputerze A - dzięki temu przynajmniej mielibyśmy wszystkich pracowników na jednym komputerze choć w dwóch osobnych podmiotach, ale nie wiem czy to wystarczające rozwiązanie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, Iwona Siadul napisał:

Mógłby Pan opisać jak to zrobić? Mam zrobioną archwizację na komputerze "A". Jak ja wgrać w komputer "B"?

Zostało to opisane w e-pomocy programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1320%2Cinsert-nexo-jak-przeniesc-dane-na-inny-komputer.html.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...