Skocz do zawartości

zmiana numeracji na miesięczną gdy już jest styczeń zaczęty - subiekt GT

Polecane posty

Prośba o pomoc zmiany numeracji na miesięczną gdy już zacząłem nowy rok - czy jest możliwa? Chodzi o FV sprzedażowe i korygujące. Nie powinno być to trudne gdyż nie powiela się numerów bo przełamane jest przez miesiąc - a już jest koniec stycznia więc powinno to być zrobione już teraz na koniec stycznia.

Dodam, że subiekt służy mi do wystawiania paragonów ich korekt oraz FV i faktur korygujących - wszystko to wydrukowane idzie do księgowej - nie rozliczam nic za pomocą subiekta - ewentualnie robię tylko zestawienia - nic więcej.

Edytowane przez Zbyszek Podrażka
Link to postu
9 godzin temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Prośba o pomoc zmiany numeracji na miesięczną gdy już zacząłem nowy rok - czy jest możliwa?

 

6 godzin temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Nawet tak Prosta sprawa jak zmian sposobu numerowania na początku roku jest problemem dla INSERTa??? To na Fakturowanie będę musiał wybrać inny program - a chciałem już wykupić aktualizacje - a tu taki zonk ;) :)

Prosta sprawa - proszę kupić program w firmie, która będzie Panu pomagać przy korzystaniu z programów i nie tylko (infrastruktura), nie ważne czy będą to programy firmy InsERT czy innego producenta.

Link to postu
5 minut temu, Zbyszek Podrażka napisał:

rozumiem że tylko serwisowo - dlatego spróbuje to załatwić ze swoim serwisem...

Nie rozumiem problemu, gdyby Pan zaczął załatwiać kiedy napisał pierwszą wypowiedź, to do drugiej wypowiedzi mogłoby zostać już zrealizowane. Nie wspominając o tym, że można było to zrobić przy rozpoczęciu pracy (my zawsze namawiamy na numerację miesięczną).

 

8 minut temu, Zbyszek Podrażka napisał:

...chciałem tylko wiedzieć czy ktoś z forum może mi pomóc - jeśli nie to ok - warto było jednak spróbować.

Jest kilka osób, które mogą pomóc, proszę zwracać uwagę na profile na forum:

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...