Skocz do zawartości

Integracja z Przelewy24

Polecane posty

Dzień dobry,
1. Czy dane są poprawnie wpisane (mogła się wkraść jakaś literówka)? Po zalogowaniu do panelu przelewów 24 można sobie sprawdzić dane w zakładce moje konto -> moje dane.

2. Czy konto jest już aktywne? Samo wypełnienie formularza to nie koniec rejestracji, później odbywa się weryfikacja klienta, wysyła się skan dowodu i potwierdza tożsamość przelewem na 1 PLN. Dopiero po tym Przelewy24 aktywują konto. Można to sprawdzić logując się na stronę Przelewy24 i próbując wygenerować link do płatności. 
 
https://panel.przelewy24.pl/generator_link.php
 
3. W konfiguracji konta na stronie Przelewy24 w sekcji Dane API parametr Adres IP 1 powinien mieć ustawioną wartość "%" (oznacza że wszystkie IP mogą korzystać z API) lub konkretny adres IP - proszę zweryfikować te ustawienia konta.
 
4. Jeśli zweryfikuje Pan  wszystkie z powyższych punktów  i dalej będzie problem z podłączeniem to prawdopodobnie przyczyna leży po stronie serwisu Przelewy24.
 

Link to postu
  1. Dane są poprawne, są kopiowane i wklejane, więc litrówka nie może się przytrafić, sprawdzone nie ma też spacji itp.
  2. Konto jest aktywne, otrzymaliśmy informację o tym z P24, potwierdza to też możliwość wygenerowania linku do płatności.
  3. Kontaktowałem się z P24, % wstawiony, potwierdzają, że z ich strony wszystko jest w porządku.
  4. Okno konfiguracji płatności, proszę o potwierdzenie, że wszystko jest ok, dane celowo nie są uzupełnione.

image.thumb.png.cb0bce23fb333cab0ddd898225610892.png

Link to postu

Cześć, my również mamy problem, co prawda po migracji z DotPay na Przelewy24, ale problem występuje.

W panelu administracyjnym Vendero również otrzymujemy komunikat:

W dniu 3.02.2023 o 08:49, Andrzej Tereszkiewicz napisał:

po kliknięciu w TESTUJ POŁĄCZENIE otrzymuję - Uzupełnione dane są niepoprawne

a pomimo to, można zapisać płatność, ale po zakupie testowym w sklepie, w koszyku po próbie zapłaty pojawia się błąd.

Również kontaktowaliśmy się z Przelewy24.

 

Więcej informacji w wątku:

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...