Skocz do zawartości

Problem z automatycznym zapisywaniem faktur/paragonów PDF do folderu.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Przemysław Gałuszka,

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem z zapisem faktur/paragonów sprzedażowych do wybranego folderu po wdrożeniu zewnętrznego integratora SubSync2. Otóż mam ustawiony automat wydruku z funkcją zapisu do folderu, gdy wystawiam fakturę lub paragon ręcznie, klikam "Sprzedaż" -> "Dodaj paragon", po wpisaniu produktu i danych klienta klikam "Zapisz",  wtedy wszystko pięknie działa, faktura lub paragon automatycznie pojawia się w formacie PDF w odpowiednim folderze. Natomiast po wdrożeniu integratora, faktura lub paragon zostaje prawidłowo sporządzona i pojawia się w zakładce "Sprzedaż" tak jak ma to miejsce podczas ręcznego wystawiania dokumentu sprzedaży, natomiast nie zostaje wygenerowany plik z fakturą/paragonem w PDFie do folderu. Poniżej wklejam screeny z moich ustawień "Parametrów wydruku", "Parametrów sprzedaży" oraz "Parametrów Subiekta". Czy jest możliwość, aby w tym przypadku po wystawieniu faktury/paragonu przez integrator, Subiekt automatycznie zapisywał je w określonym folderze tak jak ma to miejsce przy ręcznym wystawianiu dokumentu sprzedaży? Może mam coś źle ustawione lub muszę zmienić jeszcze jakieś ustawienie o którym nie wiem? Z góry dziękuję za pomoc.

Parametry sprzedaży.JPG

Parametry subiekta.JPG

Parametry wydruku.JPG

Link to postu
  • Rozwiązanie

Dziękuję za odpowiedź. Udało mi się (na moje potrzeby) rozwiązać ten problem, więc przedstawię go tutaj, może kiedyś komuś się przyda. W moim przypadku, generowanie faktur do folderu jest potrzebne, aby wysłać je pod koniec miesiąca do biura księgowego. Integrator SubSync za pośrednictwem Nexo wystawia faktury/paragony i przesyła je do Baselinkera, ale w dalszym ciągu Nexo nie zapisuje ich do folderu. Teraz, aby wygenerować dokumenty sprzedaży do folderu, po prostu na koniec miesiąca klikam zakładkę "Sprzedaż" -> zaznaczam zbiorczo wszystkie dokumenty z danego miesiąca -> Drukuj -> Zapisz do folderu i gotowe. Wszystkie faktury i paragony są gotowe do wysłania. Pozdrawiam!

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...