Skocz do zawartości

Podzielne Płatności

Polecane posty

Witam,

 

Uderzam do Pana Bartosza-bo chyba od Pana muszę zacząć, od dłuższego czasu "Księgowi" moich firm atakują mnie o pewne zestawienia płatności, mianowicie, chcieliby żeby program Sello-Subiekt-Gratyfikant rozdzielał wpłaty kontrahentów tzn: Kowalski kupuje przez Payu - w Sello jest ustawione "Transakcjach" tylko jedna opcja np: "Inpost" i teraz z sello do subiekta trafia informacja że jest to płatność za pomocą kuriera Inpost a tak naprawde robił to z Payu, ksiegowość bije drzwiami i oknami, żeby płatności wyglądały tak, jeżeli ktoś kupi przez Payu,PayPal,Inspost,DpD itd, żeby te płatności były widoczne w sello-subiekcie lub na paragonach kto z jakiej transakcji korzystał. jest w ogóle jakaś opcja rozdzielania takich transakcji?

Bo tak naprawdę nie wiem co im odpowiedzieć, tzn wiem, że nie wiem :)

Można prosić i podpowiedź w tym temacie, bo za chwile głowę mi zdeptają.

Pozdrawiam

Z Góry Dziękuje

Link to postu
W dniu 3.02.2023 o 12:31, Piotr G napisał:

i teraz z sello do subiekta trafia informacja że jest to płatność za pomocą kuriera Inpost a tak naprawde robił to z Payu

Do Subiekta nie są w ogóle przesyłane płatności, jedynie sposób dostawy. Chyba, że mówimy o tym co znajduje się w uwagach na dokumencie? Jeśli tak, to można tam przesłać także informację o tym, kto jest operatorem płatności. Jest do tego odpowiedni tag [Transakcja::OperatorPlatnosci], który można umieścić w szablonie uwag na dokumencie.

 

Pełne mapowanie płatności będzie dostępne w Sello NX, gdzie Sello będzie ustawiać odpowiedni typ płatności na dokumentach wystawianych w Subiekcie.

 

 

Link to postu

Tak, będzie można wybrać konkretną płatność z konkretną cesją np na PayU czy na Przelewy24, czy na kuriera przy pobraniach.

 

Poniżej wycinek ekranu z płatnością w zamówieniu sellowym. Płatność ta jest mapowana dla różnych serwisów z płatności serwisowej na płatność nexową i dalej wykorzystywana na dokumentach handlowych. 

image.png.a5d9de851c3f35ebca57de071cf971cc.png

W przypadku współpracy Sello NX z Subiektem GT w konfiguracji połączenia będzie możliwość dalszego zmapowania płatności sellowej/nexowej na GTkową

image.png.3a126c1a3d9b8b6ea430b584e0a9695b.png

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...