Skocz do zawartości

Subiekt NEXO Pro i POS


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

45 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, na ten moment nie ma takiej możliwości, ale zapisujemy Pana sugestię, bez terminu jej realizacji. POS jest przeznaczony do szybkiej sprzedaży płatnej gotówką/kartą.

W przypadku takiej płatności należy przejść z dokumentem do pełnego Subiekta nexo. 

Popieram, warto byłoby dodać możliwość definiowania widocznych metod płatności, zwłaszcza, że mogą one służyć do wywoływania różnych scenariuszy promocji (to jest możemy mieć kilka równoważnych metod płatności z oczekiwanym różnym efektem dla cen).

Edytowane przez Łukasz Czarnowski
Link to postu
5 godzin temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, na ten moment nie ma takiej możliwości, ale zapisujemy Pana sugestię, bez terminu jej realizacji. POS jest przeznaczony do szybkiej sprzedaży płatnej gotówką/kartą.

W przypadku takiej płatności należy przejść z dokumentem do pełnego Subiekta nexo. 

To wiem że można przejść do pełnego, jednak możliwość dodawania np. do 4 przycisków płatności  i ich definiowania, była by rewelacyjna, wszak nie muszą być takie duże. W przypadku Hurtowni z możliwością zakupu detalicznego, ułatwiło by to znacząco pracę osobie która nie koniecznie umie poruszać się po samym Subiekcie, a panel POS jest dla takiej osoby idealny. Mam nadzieję że uda się Państwu w miarę szybko taką możliwośc dodać :)

  • Lubię to 1
Link to postu

Witam,

ja również w tym temacie.

z POS'u można szybko wystawić np paragon gdzie płatność jest gotówka/karta, ale też można zrobić FV , gdzie brakuje płatności przelewem. wybór z ikonek to jest kwestia np dwóch kliknięć a wejście w szczegóły dokumentu dla osoby, która na co dzień nie pracuje na kompie to już większe schody oraz wydłuża czas przygotowania dokumentu :) 


 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...