Skocz do zawartości

[Problem] Utworzenie nowego produktu - brak zdjęcia

Polecane posty

Witam,

 

mam taki problem jak na zdjęciu, a mianowicie nie mogę utworzyć nowego produktu, bo pokazuję błąd: "Produkt powinien posiadać co najmniej jedno zdjęcie" i nie tworzy nowego produktu. Próbowałem w zakładce Towary usunąć zdjęcia i pobrałem ponownie wszystko z Subiekta (zaczytało zdjęcia od nowa), ale i tak po ponownym przerzuceniu do "Przygotowane do wystawienia" jest ten sam problem. Jakiś pomysł rozwiązania?

 

Pozdrawiam.

SelloError.jpg

Edytowane przez Andrzej Myszka
Link to postu

Tutaj pod uwagę brane są zdjęcia znajdujące się w aukcji na zakładce ZDJĘCIA. Czy z nimi wszystko jest w porządku (widzę, że jest ich tam 7).

 

Proszę podesłać do nas log z próby tworzenia produktu w Allegro, poniżej instrukcja.

 

Spoiler

Instrukcja włączenia logowania

 

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu KOMPUTER.

Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.

W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.

Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

 

 

Link to postu

Dzięki Bartoszu za odpowiedź, na tą chwilę nie jestem w stanie zrobić tego LOG'u, ale jeśli będzie potrzeba to zrobię w przyszłości. Nie mniej jednak sytuacja wygląda w ten sposób, że ze zdjęciami wszystko jest w porządku w zakładce "ZDJĘCIA", nawet próbowałem czasem w zakładce TOWARY przed dodaniem szablonu usunąć zdjęcia i ponownie zaczytałem je z Subiekta bez problemu, ale jak przerzuciłem do przygotowanych z szablonem i chciałem "Utworzyć Nowy Produkt" to wyskakiwał/wyskakuje ten błąd. Głównie to tyczy się produktów które już trochę mają i były na Allegro wystawione np. 1,5 roku temu, ale nie miały "utworzonego produktu". Dziś np. miałem ten błąd w przygotowanych przy kilku ofertach, wystawiłem kilka świeżych rzeczy i mi do tych z błędem nagle wskoczyło bez błędu. Dziwna sprawa.

 

Pozdrawiam.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...