Skocz do zawartości

Sfera Zdarzeniowa - dodatkowe pakiety

Polecane posty

Dzień Dobry,

 

 

Jestem w trakcie tworzenia pluginu sfery zdarzeniowej, który ma na celu wysyłki mailowej "Customowej" wiadomości do kilku pracowników z informacjami na temat nowo utworzonej korekty faktury zakupowej.

 

Do stworzenia odpowiedniego maila korzystam z zewnętrznego pakietu pobranego i zainstalowanego przez zarzędzanie pakietami NuGet w visual studio.

 

Jednak w logach subiekta dostaje informacje o błędzie, że ten pakiet jest niedostępny.

 

"21-02-23 10:04:27    7208    Zarejestrowano wyjątek: Nie można załadować pliku lub zestawu 'Spire.XLS, Version=13.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=663f351905198cb3' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku. Szczegóły w pliku ...."

 

W jaki sposób i gdzie mogę te pliki zamieścić? Czy jest w ogóle możliwość korzystania z sfery zdarzeniowej wraz z zewnętrznymi pakietami.

 

Link to postu

Kategoria poniżej jest zdecydowanie lepsza na te sprawy, tutaj może utonąć.

https://forum.insert.com.pl/index.php?/forum/13-sprawy-techniczne/

 

Błąd dziwny, bo wskazuje na brak pliku XLS, korzysta pan z czegoś ekstra? Zapewne plugin sfery zdarzeniowej szuka plików w katalogu Deployments, podmiotu, na którym go pan odpalił, i skopiowanie odpowiednich plików związanych z pakietem, może rozwiązać problem - aczkolwiek Insert może to jeszcze potwierdzić, ale ja osobiście zacząłbym od tego.

 

Swoją drogą, potrzebny osobny pakiet, nie wystarczy zwykły System.Net.Mail - nie wiem jak bardzo skomplikowana jest ta wiadomość z jak zabezpieczonym serwerem musi Sobie poradzić, ale czasem proste rozwiązania są najszybsze :)

Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...