Skocz do zawartości

Przypisanie numeru rachunku do oddziału


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Dzień dobry 

W jaki sposób przypisać rachunek bankowy do oddziału firmy?

Zależy mi na tym żeby przy wystawianiu faktury z konkretnego oddziału drukował się konkretny numer rachunku. Wiem że można dodać oddzielną formę płatności dla innego rachunku ale wtedy i tak przy wystawianiu będzie zależało to od pracownika którą opcję wybierze. Jak przypisać numer rachunku albo formę płatności do określonego oddziału lub stanowiska kasowego? Brakuje mi opcji w stylu możliwości wyboru rachunku (podstawowy dla waluty) która w mojej sytuacji nie zadziała bo każdy z rachunków jest w PLN, brakuje mi opcji wybrania (podstawowy dla oddziału). 

Link to postu

Samo przypisanie (bez edycji wzorca), jak Pan zauważył - będzie kwestią wyboru rodzaju płatności.

 

Jeżeli chodzi tylko o wydruki to można jednak odpowiednio zmodyfikować wzorzec (edycja zaawansowana), żeby dla danego oddziału zamiast pokazywać numer z wybranego rodzaju płatności - zawsze pokazywał numer oddziału (może być na stałe na wzorcu albo dynamicznie z bazy danych).

Link to postu
  • Rozwiązanie
28 minut temu, Karol Gajewski napisał:

W jaki sposób przypisać rachunek bankowy do oddziału firmy?

Po prostu należy to zrobić:

image.png.d9fc4ffc66c259c647e5b55ac6ce8d07.png

--

29 minut temu, Karol Gajewski napisał:

Zależy mi na tym żeby przy wystawianiu faktury z konkretnego oddziału drukował się konkretny numer rachunku. Wiem że można dodać oddzielną formę płatności dla innego rachunku ale wtedy i tak przy wystawianiu będzie zależało to od pracownika którą opcję wybierze. Jak przypisać numer rachunku albo formę płatności do określonego oddziału lub stanowiska kasowego?

Po prostu proszę nie przypisywać rachunku bankowego do formy płatności tylko zaprezentować go w nagłówku wydruku.

 

30 minut temu, Karol Gajewski napisał:

Brakuje mi opcji w stylu możliwości wyboru rachunku (podstawowy dla waluty) która w mojej sytuacji nie zadziała bo każdy z rachunków jest w PLN, brakuje mi opcji wybrania (podstawowy dla oddziału). 

W przyszłych wersjach ma się pojawić taka możliwość.

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...