Skocz do zawartości

Dodanie aukcji z towarów przez szablon zawiesza Sello

Polecane posty

Sprawa nad wyraz dziwna, zauważona od kilku dni.

 

Zaznaczam w dziale "towary" kilka towarów, klikam "Wystaw z szablonu", wybieram szablon (zazwyczaj jest wybrany) i... sello zrobi JEDNĄ aukcję i się zawiesza. Brak jakiegokolwiek komunikatu o błędach, brak plików o błędzie w roamingu. Po prostu stanie i tyle.

 

Sprawa dzieje się na końcówkach. Na serwerze śmiga normalnie.

 

W app/local znalazłem w katalogu WER tylko coś takiego:

AppHang_Sello.exe_82fa652c76efd4bc283915644c85441f15825d4_0c80bb78

no i plik Report.wer tworzony właśnie przy zawiechu.

 

Plików jest więcej bo dzisiaj z 10x mi się zwiecha sello zrobiła.

 

Nic nie zmieniane, nic nie dodawane, nic nie instalowane, odinstalowywane itp. Sprawa nad wyraz dziwna... Jakieś sugestie?

 

PS. Zrestartowałem serwer, a na końcówkach przeinstalowałem nawet sello... nic nie pomogło.

 

PS2. Plik raportu w załączeniu Report.zip

 

Link to postu

Objawia się on przede wszystkim na Windows 8. Cechy szczególne, to jeśli w momencie wystawiania towarów będziemy się przełączać na inne aplikacje (Alt+Tab) i na Sello to pasek będzie szedł dalej.

 

Mamy wszędzie Win 7 Pro 64bit  8)

 

No akurat w tym momencie nie przełączałem na inne aplikacje tylko patrzyłem się na pasek postępu z błaganiem czy by tak nie wskoczył.

 

Spróbuję z wersją 1.12... zobaczymy  ::)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...