Skocz do zawartości

Domyślna drukarka fiskana dla magazynu


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Dzień dobry, 

Zwracam się z prośbą o udzielenie mi informacji jak ustawić drukarkę fiskalną i terminal płatniczy dla wybranego magazynu w Subiekt GT. 

 

Staram się przejść z tradycyjnej pracy w sieci na zalecaną przez subiekta czyli po RDP opartych na sesjach użytkowników wraz ze zdalną fiskalizacją . 

Zgodnie z instrukcją Subiekta wykonałem profilowanie drukarek do użytkowników i działa to poprawnie. 
Jednak, potrzebuję rozwiązać problem gdy jeden z pracowników idzie na zastępstwo na inny oddział i tam logując się do subiekta na swoje konto w subiekcie ma cały czas UF ze swojego domyślnego oddziału a nie z nowego.

 

Do tej pory pracowaliśmy na metodzie pracy w sieci wystarczyło zmienić domyślną kasę i magazyn dla użytkownika i pracowało. 


Widzę że w tabeli "uf_Konfiguracja" widnieje kolumna o nazwie "uko_IdMagazyn", ale w pomocy Subiekta  niema o tym rozwiązaniu ani słowa. 

Zmiana id magazynu ww. tabeli nie wpływa na automatyczną zmianę drukarki dla użytkownika w zastępstwie.
Testując tę zmianę dane wysyłane są na terminal domyślnie ustawiony w profilowaniu urządzeń fiskalnych.

 

 

Proszę o bardziej doświadczonych kolegów o sugestię, kierunek w jakim podążać aby rozwiązać mój problem.  

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...