Skocz do zawartości

Aktualizacja wartości parametrów specyficznych

Polecane posty

Zdarza się, że na Allegro zmieniają się wartości parametrów specyficznych (np. podczas łączenia z katalogiem). Niestety wartości te nie są aktualizowane w Sello. NIe pomaga pełne pobranie danych dla wszystkich aukcji trwających. Pomaga pobranie pełnych danych dla wybranych aukcji z menu kontekstowego. Czy tak ma być, że ogólne pełne pobieranie danych nie odświeża tych wartości? Jak wymusić automatyczne pobranie wartości parametrów specyficznych dla wszystkich aukcji co określony czas?

Edytowane przez Paweł ole
Link to postu
W dniu 27.02.2023 o 08:33, Paweł ole napisał:

Czy tak ma być, że ogólne pełne pobieranie danych nie odświeża tych wartości?

To zależy jaki zakres pobieranych danych jest wybrany w oknie pobierania - muszą być zaznaczone pełne dane ofert BEZ znacznika tylko dla niekompletnych.

Link to postu

Powinny być bo pobieranie aukcji z prawokliku robi dokładnie to samo pobieranie pełnych danych, które robi funkcja zbiorcza. Może problem nie leży w pobieraniu danych aukcji a w tym, że konfiguracja tych parametrów jest niepoprawna - aczkolwiek po wykryciu np. nieistniejących parametrów Sello odświeża sobie konfigurację parametrów dla danej kategorii.

Proszę sprawdzić czy po odświeżeniu parametrów specyficznych z menu Sello ==> Narzędzia ==> Synchronizuj parametry z serwisu pobieranie aukcji zbiorczo działa już prawidłowo. Ewentualnie może być jeszcze różnica w tym czy aukcje te pobierane są ręcznie czy automatycznie - do tego są dwie osobne konfiguracje w parametrach wysyłania i odbierania danych.

Link to postu

Ponowiłem próby. 

1. Zacząłem od Sello ==> Narzędzia ==> Synchronizuj parametry z serwisu

2. Kliknąłem ręczne pobieranie aukcji trwajacych, pelne dane  - brak efektu

3. Zostawiłem na godzine podczas której 5 razy pobrały się pełne dane - brak efektu

4. Pobieram poprzez "prawoklik" - efekt od razu. 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...