Skocz do zawartości

Gestor losowo nie wyświetla treści wiadomości email

Polecane posty

Dzień dobry,

czy ktoś z Państwa zaobserwował, że Gestor nie wyświetla treści niektórych wiadomości email? Ta sama wiadomość w Outlook ma treść i wyświetlana jest poprawnie.

Waga wiadomości jest niewielka (20 kb), brak załączników. W stopce tylko logo nadawcy, ale ono wcześniej przechodziło.

 

Wersja 1.74 SP2

 

Pozdrawiam

TC

  • Lubię to 1
Link to postu

Potwierdzam występowanie tego problemu u mojego klienta. Wchodząc online przez stronę www wiadomość posiada treść a znika ona przy pobieraniu jej przez Gestora.

Występuje to wybiórczo u różnych klientów bez widocznej przyczyny. Wersja również 1.74 SP2. Otrzymują taką pustą wiadomość klient dzwoni do nadawcy a to jest trochę denerwujące dla obu stron.

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Mam pytanie czy przez 15 lat nie dało sie nic zrobić z problemem pustych obrazków w wysyłanych szablonach wiadomości - czy nie ma już programistów którzy pisali ten kod 15 lat temu? Problem jest banalnie prosty - obrazek w szablonie jest a przy wysyłce tego szablonu w mailu wysłanym już są obcięte, co ciekawe efekt nie zawsze się powtarza i nie wiadomo w sumie co jest bezpośrednim powodem takiego stanu rzeczy bo sam program nie zgłasza żadnego błędu, a obrazka nie ma i dopiero widać efekt podczas tworzenia i wysyłania wiadomości po tym jak już poszły.  Mam pewne obserwacje związane z typem plików i ich parametrami ale nie wiadomo jakie dokładnie maja znacznie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...