Skocz do zawartości

Raport RSA błędne daty

Polecane posty

16 minut temu, IZABELA PIOTROWSKA napisał:

Dodam jeszcze, że pracownik był w maju na zwolnieniu w dniach 19.05 oraz 29.05.23-31.05.23 i były to jego pierwsze zwolnienia w tym roku, a w RSA wykazane jest w dniach 19,29 maj z kodem 331, a już 30-31 maj z kodem 313 i zerową kwota chorobowego! 

Te zwolnienia z dni 19 i 29-31 maja, zostały wprowadzone do programu z kodem 313/331 czy wskazała Pani ręcznie kod absencji (313 lub 331)?

absencja.png.65afb7f232603e3e17bcb4fc7bb6d3c7.png

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
W dniu 25.04.2023 o 08:37, Arkadiusz Cieśla napisał:

Problem zostanie poprawiony w kolejnych wersjach programu.

Dzień dobry,

trochę czasu minęło i nie wiem czy temat został rozwiązany czy zapomniany.
Rozmawiałem dzisiaj z ZUS i potwierdził mi, że przepis dotyczący wykazywania absencji na RSA nie uległ zmianie a Gratyfikant GT  różnicuje wykazywanie absencji w zależności kto wypłaca zasiłki.

Link to postu
5 minut temu, Ludomiła Włodarczyk napisał:

Rozmawiałem dzisiaj z ZUS i potwierdził mi, że przepis dotyczący wykazywania absencji na RSA nie uległ zmianie a Gratyfikant GT  różnicuje wykazywanie absencji w zależności kto wypłaca zasiłki.

Proszę podać konkretny przypadek niepoprawnego działania programu (Kto wypłaca zasiłek, data zasiłku, data wypłaty i w którym miesiącu taka deklaracja miałaby zostać ujęta).

Link to postu
27 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Proszę podać konkretny przypadek niepoprawnego działania programu (Kto wypłaca zasiłek, data zasiłku, data wypłaty i w którym miesiącu taka deklaracja miałaby zostać ujęta).

W dniu 25.04.2023 o 08:37, Arkadiusz Cieśla napisał:

Problem zostanie poprawiony w kolejnych wersjach programu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...