Skocz do zawartości

Błedny kurs walutowy w dekrecie.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Dobry wieczór.  Sporządzając bilans za 2022 rok wyłapałam błąd polegający na wprowadzeniu błędnego kursu walutowego przy przewalutowaniu z euro na PLN. Dekret MA 130- euro WN 139 środki pieniężne w drodze.  Poprawiłam na dekrecie kurs na prawidłowy, ale przeliczenie nadal jest po błędnym kursie. Próbowałam usunąć dekret i zadekretować z prawidłowym kursem. Otrzymałam komunikat " Nie można usuwać ani modyfikować dekretu dla którego naliczono niezrealizowaną różnicę kursową od środków pieniężnych". Usunęłam wszystkie naliczenia różnic kursowych, ale nadal otrzymuję ten sam komunikat. Jak poprawić ten dekret?

Link to postu
  • Rozwiązanie
31 minut temu, Grażyna Sz napisał:

Usunęłam wszystkie naliczenia różnic kursowych, ale nadal otrzymuję ten sam komunikat.

W takim razie nie zrobiła Pan tego, o czym pisze - podejrzewam, że wycofała Pani dekretację różnić kursowych, ale nie usunęła naliczeń...

 

37 minut temu, Grażyna Sz napisał:

Jak poprawić ten dekret?

Należy zastosować się do komunikatu programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1652%2Cjak-ponownie-wyliczyc-roznice-kursowe-od-srodkow-pienieznych-za-okres-za-ktory-zostaly-juz-wyliczone.html.

 

  

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...