Skocz do zawartości

Braki - wiem, wersja beta!

Polecane posty

- dokumenty końcowe nie są wysyłane do serwisu

- integracja z inpostem jest ok, ale jak przy w adresie występuje w numerze mieszkania litera np. 5d to pokazuje błąd

- brakuje mi ustawienia domyślnego dokumentu końcowego - należy za każdym razem wejść w to pole i ustawić je ręcznie np "PI" nawet jak klient wskazał fakturę i aplikacja pokazuje w kolumnie "faktura" to też to pole należy edytować ręcznie.

- nie udało mi się stworzyć etykiety WzA mimo prawidłowego skonfigurowania w "sposoby dostawy paczek" 

- brakuje mi zbiorowego wystawiania dokumentów końcowych np dla wskazanych zamówień

- brak możliwości zdefiniowania dokumentu wstępnego np ZK(R+) jako domyślny, który byłby tworzony automatycznie po otrzymaniu zamówienia (tak jak w sello)

- jeżeli w dokumencie wstępnym zaznaczę w polu kategoria "allegro" to w trakcie tworzenia dokumentu końcowego pole kategoria nie jest przepisywana z dokumentu wstępnego.

 

Wiem, że jest to wersja beta, pierwsza beta! ale człowiek już chciałby korzystać z full wersji :) 

Zapowiada się ciekawa alternatywa dla sello!

 

inpost.png

WZA.png

Link to postu
8 minut temu, Marek Wardawa napisał:

dokumenty końcowe nie są wysyłane do serwisu

Można coś więcej? Czy nie są wysyłane automatycznie, czy przy ręcznym wywołaniu nie wysyłają się - jeśli tak to jakie błędy się pojawiają?

 

9 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- integracja z inpostem jest ok, ale jak przy w adresie występuje w numerze mieszkania litera np. 5d to pokazuje błąd

Będzie poprawione w najbliższym service packu.

 

10 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- brakuje mi ustawienia domyślnego dokumentu końcowego - należy za każdym razem wejść w to pole i ustawić je ręcznie np "PI" nawet jak klient wskazał fakturę i aplikacja pokazuje w kolumnie "faktura" to też to pole należy edytować ręcznie.

Będzie, po prostu brakło czasu i musieliśmy ciąć co się da aby zdążyć z terminem :)

 

11 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- nie udało mi się stworzyć etykiety WzA mimo prawidłowego skonfigurowania w "sposoby dostawy paczek" 

Zbadamy w czym rzecz, ale sam zrzut z konfiguracji dostawy byłby pomocny.

 

12 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- brakuje mi zbiorowego wystawiania dokumentów końcowych np dla wskazanych zamówień

Również będzie dodane.

12 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- brak możliwości zdefiniowania dokumentu wstępnego np ZK(R+) jako domyślny, który byłby tworzony automatycznie po otrzymaniu zamówienia (tak jak w sello)

Zaplanowane.

13 minut temu, Marek Wardawa napisał:

- jeżeli w dokumencie wstępnym zaznaczę w polu kategoria "allegro" to w trakcie tworzenia dokumentu końcowego pole kategoria nie jest przepisywana z dokumentu wstępnego.

To chyba bardziej Subiekta dotyczy. Z jakim Subiektem Sello powiązane?

 

13 minut temu, Marek Wardawa napisał:

Wiem, że jest to wersja beta, pierwsza beta! ale człowiek już chciałby korzystać z full wersji :) 

Zapowiada się ciekawa alternatywa dla sello!

Dziękujemy za wskazówki i zgłoszenie - dzięki temu wiemy co w pierwszej kolejności realizować. Również podzielamy takie zdanie :). Ostatnio jak coś w starym Sello testowałem to aż się za głowę złapałem, że tam nie ma niektórych fajnych rozwiązań Sello NX :D i mi ich brakuje.

 

Link to postu
17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Można coś więcej? Czy nie są wysyłane automatycznie, czy przy ręcznym wywołaniu nie wysyłają się - jeśli tak to jakie błędy się pojawiają?

NX wysyła automatycznie, ponieważ otrzymuje info, że dokumenty zostały wysłane, ale w serwisie ich nie ma, przy ręcznej wysyłce jest info ja w załączniku DokKo

 

17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Zbadamy w czym rzecz, ale sam zrzut z konfiguracji dostawy byłby pomocny.

Wypełniłem wszystkie pola - i tu może jest błąd ponieważ w sello były one puste :( (WzA 1, 2, 3)

 

17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

To chyba bardziej Subiekta dotyczy. Z jakim Subiektem Sello powiązane?

Używamy subiekta nexo v.45!!

17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

 

Dziękujemy za wskazówki i zgłoszenie - dzięki temu wiemy co w pierwszej kolejności realizować. Również podzielamy takie zdanie :). Ostatnio jak coś w starym Sello testowałem to aż się za głowę złapałem, że tam nie ma niektórych fajnych rozwiązań Sello NX :D i mi ich brakuje.

 

I na to czekamy... :)

DokKo.png

WzA 1.png

WzA 2.png

WzA 3.png

Link to postu
2 godziny temu, Marek Wardawa napisał:

Usługa WzA w Sello NX traci autoryzację z serwisem po ponownym zalogowaniu/uruchomieniu się systemu. 

Restart systemu nie powinien tutaj mieć nic do rzeczy. Czy faktycznie o to chodzi czy po prostu upłynął pewien dłuższy okres czasu? Czy Sello jest odpalane na jednej czy wielu bazach, zwłaszcza czy na nich jest dodane to samo konto WzA?

 

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...