Skocz do zawartości

SubiektGT na VPS + sieciowa drukarka fiskalna

Polecane posty

10 minut temu, Robert Kamiński napisał:

W e-Pomocy nie znalazłem takiego scenariusza.

Niestety nie wyjaśnił Pan w jaki sposób szukał... Temat e-pomocy: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2403%2Cjak-skonfigurowac-fiskalizacje-zdalna-w-insert-gt.html... Poza e-pomocą programy posiadają pomoc do programu "lokalną": F1->Fiskalizacja SUZ. Jeśli będzie to praca 1:1, czyli jedna drukarka będzie obsługiwana przez jednego użytkownika to można łączyć się bezpośrednio z drukarką. 

Link to postu

Mój błąd, że nie sprawdziłem pomocy wbudowanej w SGT.
Zainstalowałem SUZ na komputerze jednego z użytkowników Subiekta. Dodałem drukarkę fiskalną sieciową do SUZ oraz wskazałem drukarkę SUZ w Kasiarzu. Jednak przy próbie wydruku paragonu dostaję błąd 2200 (Wystąpił błąd komunikacji z serwerem). Czy muszę w Kasiarzu wskazać lokalizację sieciową SUZ i wystawić port 8000 aplikacji na świat lub zestawić VPN: serwer VPS <> sieć lan w biurze?
 

SUZ_babol.jpg

Link to postu
39 minut temu, Robert Kamiński napisał:

Tak jak pisałem drukarka fiskalna ma swój interfejs etherntowy. Czy w konfiguracji z VPN mogę pominąć SUZ i w Kasiarzu wskazać adres drukarki w sieci w biurze?

W dniu 21.04.2023 o 12:28, Daniel Kozłowski napisał:

Jeśli będzie to praca 1:1, czyli jedna drukarka będzie obsługiwana przez jednego użytkownika to można łączyć się bezpośrednio z drukarką. 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...