Skocz do zawartości

deklaracja dra kwiecień 2023-rozliczenie roczne składki zdrowotnej

Polecane posty

Dzień dobry. Mimo naliczenia rocznej składki zdrowotnej w deklaracjach skarbowych i ewidencji składek u wspólnika - rozliczenie roczne nie wstawia się w dra za kwiecień 2023 tym samym nie eksportuje się do płatnika. Ktoś robił już dra za kwiecień 2023 z rozliczeniem rocznym składki zdrowotnej?

Link to postu
W dniu 21.04.2023 o 16:27, Adam Nowicki napisał:

Dzień dobry. Mimo naliczenia rocznej składki zdrowotnej w deklaracjach skarbowych i ewidencji składek u wspólnika - rozliczenie roczne nie wstawia się w dra za kwiecień 2023 tym samym nie eksportuje się do płatnika. Ktoś robił już dra za kwiecień 2023 z rozliczeniem rocznym składki zdrowotnej?

Właśnie robię powoli i wprowadzam dane z ręki, bo jak mam czekać to się później nie wyrobię z wszystkimi płatnikami 

Link to postu
20 godzin temu, Kamil Goleń napisał:

Dzień dobry,
czekamy na nowe schemy deklaracji z ZUS, nowa deklaracja DRA pojawi się najszybciej jak to możliwe.

Witam serdecznie - czy już może wiadomo kiedy będą nowe schemy i w jakim terminie Insert udostępni nową wersję programu?

Link to postu

Otrzymałem właśnie odpowiedz z ZUS że nowa deklaracja DRA będzie dostępna 1 maja czyli czekamy. Niestety ręczne wprowadzanie nic nie da bo będzie inna deklaracja. My też się nie wyrobimy ze wszystkimi deklaracjami. Fajnie ZUS to wymyślił -"wprowadźmy skomplikowane rozliczenie rocznej składki zdrowotnej i dajmy im 20 dni" 

Dzień dobry,

informuję, że rozliczenie roczne będzie dostępne od 1 maja 2023r.

Dziękuję za kontakt z nami,

w razie pytań zapraszam ponownie,
  • Dziękuję 1
Link to postu
3 godziny temu, Adam Nowicki napisał:

Otrzymałem właśnie odpowiedz z ZUS że nowa deklaracja DRA będzie dostępna 1 maja czyli czekamy. Niestety ręczne wprowadzanie nic nie da bo będzie inna deklaracja. My też się nie wyrobimy ze wszystkimi deklaracjami. Fajnie ZUS to wymyślił -"wprowadźmy skomplikowane rozliczenie rocznej składki zdrowotnej i dajmy im 20 dni" 

Dzień dobry,

informuję, że rozliczenie roczne będzie dostępne od 1 maja 2023r.

Dziękuję za kontakt z nami,

w razie pytań zapraszam ponownie,

To są kpiny z ludzi, czyli deklaracje za kwiecień które już wysłałem są do d... , do niczego? 

Link to postu

W Rachmistrzu roczna się nie dodaje do DRA. W Płatniku roczną można w miarę łatwo wyliczyć (o ile nie było dziwnych rzeczy w trakcie roku), to znowu nie można wysłać DRA z poziomu podmiotu upoważnionego do wysyłek za innych, bo wyskakują błędy krytyczne. No po prostu super, a czasu coraz mniej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...