Skocz do zawartości

Zmiany w kodeksie pracy od 26.04.2023, a wzorce dokumentów

Polecane posty

Z mojej wiedzy wynika, że zmiany w umowie o pracę dotyczą tylko przypadków gdy "Strony mogą uzgodnić w umowie..." - takich opcjonalnych zapisów w treściach wydruków nie dodajemy na stałe. Treści można według indywidualnych potrzeb powielać i modyfikować.

Postaramy się treść informacji o warunkach zatrudnienia udostępnić wcześniej.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Np. zmiany dot. umowy na okres próbny prowadzają nowy zapis do treści umowy: art.29 paragraf 1 pkt. 6 b. Dot przypadku umowy wg zmian w art.25 - nowy paragraf 2 z indeksem 2 (długość okresu zawarcia umowy na czas określony po okresie próbnym determinuje długość okresu zatrudnienia na okres próbny).

Zawsze zmienialiście Państwo podstawowe wzorce, teraz też byłoby pomocne gdyby odpowiedni zapis pojawiał się lub nie w treści umowy na kres próbny, w zależności od wyboru długości okresu próbnego.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rzeczywiście ten autotekst pokazuje wymiar należny na dzień - w przypadku pierwszego roku zatrudnienia lub zatrudnienia nie przez cały rok będzie to jakaś część całorocznego wymiaru.
Wydaje się, że musimy ten autotekst powielić i przystosować do tego konkretnego wydruku - też myślę, że powinno się tu wyświetlać 20 dni.
Czy inni użytkownicy mogą to potwierdzić - na szybko nie mogę nic znaleźć?

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...