Skocz do zawartości

Zestawy zadań do wykonania

Polecane posty

Czy jest możliwość stworzenia szablonu zadań wykonywanych dla danego klienta cyklicznie?

Przykładowo: tworzę zestaw zadań dla klienta X i zlecam je dwóm pracownikom księgowej i asystentowi księgowej.

1 zadanie - przygotowanie dokumentów do księgowania

2 zadanie - księgowanie

3 zdanie - weryfikacja księgowań

4 - deklaracja

itd.

Szef przygotowuje zestaw zadań dla danego klienta, przydziela je księgowej danego klienta, ona może część przekierować do asystenta. Po wykonaniu zadania uzupełniają stopień jego realizacji np. asystent zaznacza, że zadanie "deklaracja" ma stopień "do zatwierdzenia", księgowa sprawdza i zaznacza stopień "zatwierdzony", szef podpisuje deklarację, wysyła ją i zaznacza stopień "wykonany". 

Czy można stworzyć taki cykliczny zestaw i przypisać różnym klientom?

Link to postu

Tak, pracujemy z Biurem. Są tam zadania cykliczne, ale nie można ich przypisać pracownikom, ani powiadamiać np. o zakończeniu jednego etapu, aby rozpocząć drugi. Zadania, jak w Biurze, są stałe. Można zaznaczyć, że cyklicznie należy np. wysłać deklaracje, ale w sytuacji, gdy inna osoba deklarację przygotowuje, inna weryfikuje, a inna wysyła, nie mamy możliwości, aby zaznaczyć, że dany etap jest zakończony.  

Link to postu

Niestety, nie. Jest to dość podstawowe rozwiązanie. Nie można np. w żaden sposób segregować. Jeśli mam np. do wysłania kilkadziesiąt deklaracji, nie mogę posortować wg. stanu. Nie mogę posortować klientów alfabetycznie, ani wg opiekunów itd. Nie mogę też zlecić zadania pracownikowi, co jest możliwe w Gestorze, ani otrzymać powiadomienia, że jakiś etap w stanie uległ zmianie.

 

Edytowane przez Kancelaria Iustus-Lex
Link to postu

Dziękuje za szczegółowy opis potrzeby. Obawiam się, że na ten moment nie jestem wskazać konkretnego rozwiązania w systemie. Być może w przyszłości do systemu zostaną dodane odpowiednie mechanizmy wspomagające ten tryb pracy. Aczkolwiek w najbliższym czasie nie planujemy zmian w tym zakresie.

W dniu 24.04.2023 o 13:45, Kancelaria Iustus-Lex napisał:

Czy można stworzyć taki cykliczny zestaw i przypisać różnym klientom?

Wracając do tego pytania, nie ma takiej możliwości. Może Pani tworzyć szablony poszczególnych działań.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...