Skocz do zawartości

Portal Biura - liczba przesłanych dokumentów - błąd

Polecane posty

Dzień dobry, 

informacja o wielkości pakietu i zużytych stronach znajduje się w Koncie Insert w Szczegółach produktu Dokumenty Insert nexo. Informacja o ilości pozostałych stron znajduje się również w programie księgowym w zakładce Dokumenty Portalu Biura. Proszę pamiętać, że zgodnie z zasadami licencjonowania opisanymi na stronie Portal Biura – platforma komunikacji biura rachunkowego z klientem oraz w regulaminie  usługa licencjonowana jest za liczbę przesłanych stron, a nie dokumentów. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o wysłanie prośby na adres portalbiura@insert.com.pl lub kontakt w wiadomości prywatnej. 

 

Link to postu

Dziękuję za wyjaśnienie. Istotnie, liczba przesłanych stron jest większa niż dokumentów. Aby to zweryfikować konieczna była zmiana konfiguracji widoku. 

Czy w Biurze Nexo mogę wygenerować raport z liczbą stron przesłanych przez klienta w danym okresie? Szukałam tej informacji w cenniku, aby dane pojawiły się w raporcie Rozliczenia z klientami, ale nie znalazłam.  

Link to postu
57 minut temu, Kancelaria Iustus-Lex napisał:

Czy w Biurze Nexo mogę wygenerować raport z liczbą stron przesłanych przez klienta w danym okresie?

W chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Zapisuję to potrzebę jaką sugestię. Czy sama informacja o ilości stron wysłanych przez klienta byłaby wystarczająca? Czy raczej chodzi o to aby liczba stron przesłanych przez klienta stanowiła element Rozliczenia z klientem? 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...