Skocz do zawartości

Raporty- błąd po aktualizacji do wersji 45.0


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

Czy może Pani zdradzić coś więcej?

Co my w ogóle tu oglądamy?

Raport, jak to wynika z tytułu wątku (jeśli tak to który? bo nie widzę w Rewizorze standardowego raportu pokazującego deklaracje)

Czy może deklarację? A może to jest podgląd wydruku deklaracji?

Jaki ma Pani system operacyjny?

 

Link to postu

Dzień dobry, czy chodzi o wydruk zaliczki miesięcznej CIT? Jeśli tak to, w jakiej wersji jest ta zaliczka? Zgodnie z sugestią Pana Andrzeja.

18 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Jaki ma Pani system operacyjny?

 

Może Pani również zamiesić zrzuty ekranu z czynności wykonywanych w programie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Rozwiązanie
W dniu 31.05.2023 o 11:22, Daria Pych napisał:

jeśli chodzi o to co wcześniej było napisane to przesyłam zrzut jak to u mnie wygląda.

 

Dzień dobry, problem powoduje prawdopodobnie rozwiązanie InvToEdi XML, które zamienia biblioteki dll. odpowiedzialne za wydruk. 

Na ten moment zalecamy kontakt z autorem rozwiązania zewnętrznego i zgłoszenie tego problemu.

 

Aby przywrócić poprawny wydruk, należałoby na ten moment odłączyć rozwiązanie zewnętrzne, a następnie usunąć wszystkie pliki z folderu: %temp%/InsERT/RenderedSvgCache.

 

Po tym zabiegu program powinien generować wydruki prawidłowo. 

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Dzień Dobry, 

Niestety po odłączeniu rozwiązania INVToEDi XML błąd w bazie danych nadal występował. Było też podejrzenie że mamy za stary system operacyjny więc wymieniliśmy już cały serwer na co i tak się przymierzaliśmy no i niestety nie naprawiło to błędu. 
Będę wdzięczna za podpowiedź co może powodować ten błąd. 
Kiedy wysyłałam bazę danych do serwisu to deklaracje im się normalnie drukowały a kiedy wchodzili do nas na serwer to deklaracje nadal były błędne.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...