Skocz do zawartości

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej

Polecane posty

Witam,

opiszę dokładnie sytuację. Rok 2022 miałam pełną księgowość i korzystałam z Rewizora GT. Od stycznia 2023 przeszliśmy na KPiR i pracuje obecnie na Rachmistrzu (został utworzony nowy podmiot na bazie starego podmiotu w celu zachowania danych). 

Deklarację "Roczne rozliczenie składki zdrowotnej (skala/liniowy) generuję w Rewizorze. Wybieram rok obrotowy 2023 i wyliczam deklarację. Wszystkie pola deklaracji mam puste oprócz pól: D18, D19, D20.  W sekcji B - przychody i sekcji C - koszty - wszędzie wartości 0,00.

Link to postu
3 minuty temu, Liliana Żegleń napisał:

Witam,

opiszę dokładnie sytuację. Rok 2022 miałam pełną księgowość i korzystałam z Rewizora GT. Od stycznia 2023 przeszliśmy na KPiR i pracuje obecnie na Rachmistrzu (został utworzony nowy podmiot na bazie starego podmiotu w celu zachowania danych). 

Deklarację "Roczne rozliczenie składki zdrowotnej (skala/liniowy) generuję w Rewizorze. Wybieram rok obrotowy 2023 i wyliczam deklarację. Wszystkie pola deklaracji mam puste oprócz pól: D18, D19, D20.  W sekcji B - przychody i sekcji C - koszty - wszędzie wartości 0,00.

Ma Pani zdefiniowane poniższe sprawozdanie? Ma Pani wyliczone podstawy do zdrowotnej za każdy miesiąc?

 

image.thumb.png.7d92c6a45b93ec687266537a10500edb.png

Edytowane przez Tomasz Cichoń
Link to postu

Powodem najprawdopodobniej jest nieprawidłowa definicja sprawozdania. Proszę rzucić okiem na artykuł e-Pomocy technicznej:

Proszę upewnić się, że na wskazanych kontach faktycznie pojawiają się jakieś kwoty. Można to zrobić, używając funkcji Informator:

Link to postu

Skoro sprawozdanie jest zdefiniowane a kwoty się nie pojawiają, to obstawiam, że na kontach są już zerowe salda, a definicje są stworzone nie na podstawie obrotów tylko sald kont, a konta są pewnie zerowe bo było sporządzane sprawozdanie finansowe i konta wynikowe były przeksięgowane na konto wynik finansowy.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...