Skocz do zawartości

dodatkowe pole numer BDO

Polecane posty

1). W jaki sposób mogę dodać dodatkowa linię na paragonie (drukarka kasowa-elzab mera) z numerem BDO?

A może w ustawieniach można ustawić, że numer będzie pojawiać się automatycznie na paragonach i na fakturach?

 

2). Po zapisaniu paragonu muszę potwierdzić wydruk na drukarce (kiedyś z automatu drukował się paragon - gdzie mogę zmienić ustawienie?)

 

Link to postu
1 godzinę temu, Weronika Różańska napisał:

1). W jaki sposób mogę dodać dodatkowa linię na paragonie (drukarka kasowa-elzab mera) z numerem BDO?

Za pomocą programu serwisowego producenta urządzenia fiskalnego poprzez zmianę nagłówka.

 

1 godzinę temu, Weronika Różańska napisał:

A może w ustawieniach można ustawić, że numer będzie pojawiać się automatycznie na paragonach i na fakturach?

Na paragonach fiskalnych - nie - na wydrukach graficznych - tak - w konfiguracji wzorca wydruku.

 

1 godzinę temu, Weronika Różańska napisał:

2). Po zapisaniu paragonu muszę potwierdzić wydruk na drukarce (kiedyś z automatu drukował się paragon - gdzie mogę zmienić ustawienie?)

W parametrach danego typu dokumentu, na zakładce "Wydruki".

Link to postu
49 minut temu, Weronika Różańska napisał:

W parametrach danego typu dokumentu, na zakładce "Wydruki".  -> nie za bardzo wiem gdzie szukać :(

W wyszukiwarce poleceń lub wyszukiwarce w konfiguracji:

image.png.f98030e919d2fd9deb827fce5f2bb7d6.png

Zachęcam do jak najszybszego poznania podstaw obsługi programu.

 

51 minut temu, Weronika Różańska napisał:

Przeszperałam wydruki (chodzi mi o paragony na drukarce fiskalnej) i nie widzę poszukiwanych funkcji 😅

I Pani nie znajdzie, szata graficzna paragonu fiskalnego jest zaszyta w urządzeniu fiskalnym, program nie ma na to wpływu, do urządzenia fiskalnego są wysyłane tylko i wyłącznie dane, które mają zostać umieszczon na wydruku.

 

Również polecam jak najszybciej poznać podstawy obsługi urządzeń fiskalnych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...