Skocz do zawartości

Statystyki stażu zatrudnienia - podstawa wymiaru urlopowego

Polecane posty

Witam,

 

Szukam sposobu aby w przejrzystym widoku kontrolować ilość stażu pracy na liście pracowników. Mamy ponad 100, często rotujących pracowników i łatwo przeoczyć fakt, kiedy trzeba komuś wydrukować nowe warunki zatrudnienia uwzgledniające pełny wymiar urlopu wynikający z przepracowanego stażu. W systemie jest raport "Statystyki zatrudnienia - według stażu" i teoretycznie mógłbym go sobie cyklicznie generować, aby wiedzieć ze mam wszystko pod kontrolą gdyby tylko znajdowała się tam jedna kolumna więcej.
W raporcie jest Staż pracy wypracowany pod szyldem mojej firmy, jest też staż wynikający z pełnej historii zatrudnienia przydatny zapewne do świadectwa pracy, nie ma jednak stażu biorącego pod uwagę staż należny za okres nauki. 

image.thumb.png.8d5bcf5f8ef6170358ae2098d5790a39.png

Tak oto na powyższej liście jeżeli nie pamiętam który z pracowników jakie ma wykształcenie cyklicznie sprawdzam czy aby przypadkiem w kolejnym miesiącu nie muszę przygotować się z dokumentami. Sprawdzam jeżeli ktoś zbliża się do 10L stażu pracy, czy aby przypadkiem nie ukończył żadnej szkoły i to nie jest jego "próg przejścia". Nie mam w tym miejscu informacji o edukacji to sprawdzam pojedynczo każdego jak się zbliża do 7L czy aby mu się nie dodają 3 lata za szkołę, podobnie jest z przepracowanymi 2L bo może przypadkiem ma wyższe wykształcenie itd.

Stan urlopów:

Tutaj lista potencjalnych zagrożeń jest krótsza i szybciej jest wszystkich z niepełnym wymiarem przeklinać, jednak gdyby do tego raportu dodać kolumnę "Staż pracy do podstawy urlopowej" w pełni załatwiło by to temat. W innym przypadku trzeba ręcznie przeklinać kilka osób aby znaleźć kandydata któremu zmieniają się warunki zatrudnienia akurat w trakcie urlopu głównej kadrowej i trzeba przygotować coś wcześniej:
image.png.ea3faec2fca6b816e4d0d76f7dd53ace.png

 

Nie czuję żebym miał to pod kontrolą, proszę o rozbudowę któregoś z raportów.
Chyba że jest inna metoda aby otrzymywać informacje kiedy pracownicy zmieniają swoje warunki zatrudnienia w wyniku wypracowanego stażu pracy?

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...