Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANO] Instynkt w Asortyment

Polecane posty

Witam,

 

W module Asortyment [As] mamy miedzy innymi wyszukiwanie [F8] "według instynktu: Asortyment".

Wyszukiwanie to nie działa jednak w polu Uwagi (wiem - jest oddzielny instynkt do uwag).

 

Czy wyszukiwanie według instynktu: Asortyment moze również obejmować pole Uwagi?

Tak działał w GT według instunktu towaru. 

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za informację Panu.

 

Jeszcze jedno - może chociaż nad tym uda się jakoś zapanować.. tzn. w nazwach produktów (większości) użyliśmy znaku kreski pionowej, tzn. | (Ta nad enterem w klawiaturze qwerty).

No i teraz przykładowo przeklejając dany towar, który zawiera ten felerny znak poprzez CTRL+C oraz CTLR+V w specyfikacji np. ZK nie rozpoznaje tego znaku i Instynkt nie pozwala wyszukać produktu (nie podpowiada żadnego).

 

Możecie to jakoś ogarnąć?

 

 

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎19 o 15:35, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Jeszcze jedno - może chociaż nad tym uda się jakoś zapanować.. tzn. w nazwach produktów (większości) użyliśmy znaku kreski pionowej, tzn. | (Ta nad enterem w klawiaturze qwerty).

No i teraz przykładowo przeklejając dany towar, który zawiera ten felerny znak poprzez CTRL+C oraz CTLR+V w specyfikacji np. ZK nie rozpoznaje tego znaku i Instynkt nie pozwala wyszukać produktu (nie podpowiada żadnego).

Możecie to jakoś ogarnąć?

 

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎14 o 10:25, Marek Pyznarski napisał:

Nie mam dobrych wieści, ewentualna ingerencja w tym miejscu jest ryzykowna i raczej mało prawdopodobne, aby w najbliższej przyszłości nastąpiły tutaj zmiany.

 

Od momentu kiedy pytałem minął dość spory czas więc być może w wyżej poruszanej kwestii nastąpiły jakieś zmiany.

Mam zatem 2 pytania:
1. Czy planujcie dodać  w nazwach Asortyment obsługę znaku I (kreski pionowej - tej nad enterem w QWERTY), kiedy ewentualnie?
2. Jeśli nie, to oczywiście rozumiem.
Zatem przedmiotową kreskę chcielibyśmy zastąpić innym znakiem, który przy przeklejaniu np. w ZK (CTRL+C oraz CTLR+V) asortymentu byłby rozpoznawalny.
Jakie znaki mamy zatem zamiennie do dyspozycji?

 

 

Link to postu
Dnia 13.12.2017 o 17:54, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Czy planujcie dodać  w nazwach Asortyment obsługę znaku I (kreski pionowej - tej nad enterem w QWERTY), kiedy ewentualnie?

Aktualnie nie mamy w planach wprowadzenia obsługi "|".

Dnia 13.12.2017 o 17:54, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Jakie znaki mamy zatem zamiennie do dyspozycji?

Proszę spróbować korzystać z "-".

Link to postu
Dnia ‎15‎.‎12‎.‎2017 o 09:20, Jacek Magiera napisał:

Aktualnie nie mamy w planach wprowadzenia obsługi "|".

Proszę spróbować korzystać z "-".

Dziękuję za odpowiedz, czy oprócz "-" mamy do dyspozycji jeszcze jakieś inne znaki?
Chciałbym najpierw poznać pulę możliwości a dopiero później wybrać coś optymalnego.
Do zmiany mielibyśmy wiele towarów, rozumiem też, że jeśli zdecydujemy się na dany znak, to raczej nie zaprzestaniecie wspierania go w kolejnych wersjach?

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...