Skocz do zawartości

brak możliwości tworzenia etykiety wysyłkowej Inpost w wersji Subiekt Nexo 46


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Bartosz Rosa,

Polecane posty

Dzień dobry, 

Natknąłem się gdzieś, że aktualizacja Subiekt Nexo do wersji 46 i przy okazji Sello NX niosła za sobą zmiany w module wysyłek. Domyślam się, że utrata możliwości tworzenia etykiet Inpost przez Sello NX jest z tym powiązana. Wydaje mi się, że taka informacja gdzieś była przekazana, ale nie mogę nigdzie jej teraz znaleźć, ani sposobu rozwiązania tego problemu... dostaję taki komunikat zwrotny przy próbie utworzenia etykiety:

image.thumb.png.31473717874deed9d204a5c157d8b52f.png

Link to postu

Prawdopodobnie jest to związane ze zmianami w konfiguracji sposobów wysyłki paczek, które wprowadziliśmy w wersji 46. Trzeba ponownie wejść w dostawy i je skonfigurować od nowa. 

 

Zmiany takie musieliśmy wdrożyć, bo poprzednia koncepcja rozwiązania się nie sprawdziła - a pod spodem są dość skomplikowane mechanizmy pluginowe, a nie tylko zwykła formatka parametrów jak to ma miejsce zazwyczaj w przypadku innych parametrów.

 

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry

 

Mam podobny problem w wersji 47, nie mogę utworzyć etykiety Allegro Paczkomaty InPost. Cały czas wyskakuje mi ten sam błąd. Usunęłam sposób dostawy i utworzyłem go jeszcze raz, ale problem nie został rozwiązany.  Proszę o pomoc jak rozwiązać ten problem.

sello.jpg

 

 

 

Edytowane przez Michał Walas
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...