Skocz do zawartości

Obsługa KSEF w programach księgowych

Polecane posty

Dzień dobry,

pomału szykujemy się do testowania działania dodanej w laboratorium obsługi KSEF. Oglądałem opublikowany przez Insert na youtubie filmik pokazujący tą nowość w programie Rewizor. Czy planują Państwo (jeszcze nie uruchomiłem obsługi KSEF w Rewizorze więc nie wiem czy pytanie jest zasadne) aby obsługa KSEF w programach księgowych działała podobnie jak zaprezentowane możliwości w Subiekcie? Chodzi mi o to, że w Subiekt jest do tego osobny moduł e-faktur i czytelna prezentacja graficzna faktur ustrukturyzowanych. Filmik dotyczący Rewizora skupia się natomiast tylko na module dekretacji, gdzie prezentacja obrazów księgowych pod względem czytelności pozostawia wiele do życzenia jeżeli to tam ma się odbywać weryfikacja faktur przez księgowego. Bo to, że uzyskane z KSEF obrazy księgowe będą zawierały już bezbłędne dane nie wykluczy po prostu przejrzenia dokumentów i ich kategoryzacji powalającej dokonać poprawnych księgowań przy użyciu schematów dekretacji.

Link to postu

Dzień dobry,

na początek zalecamy przetestowanie funkcjonalności związanych z wersją laboratoryjną obsługi KSeF w praktyce – oczywiście nie jest to ich ostateczna wersja i kwestie związane z KSeF w programach księgowych będą nadal rozwijane. 

Gdyby w trakcie użytkowania z aktualnie udostępnionych możliwości pojawiły się jakieś problemy bądź pomysły, zachęcamy do zgłoszenia ich w formie sugestii:

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...