Skocz do zawartości

Aktywne umowy pracownicze

Polecane posty

Cześć. Zacząłem testować Biuro nexo aby usprawnić sobie pracę w biurze. Oto na jaki pierwszy problem napotkałem i będę wdzięczny za pomoc. 

 

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego Biuro nalicza jako aktywną umowę pracowniczą każdą jedną aneksowaną umowę jako odrębną? Wiadomym jest, że jeżeli doszło do aneksu umowy to jest to ta sama umowa ze zmienionymi warunkami. Dzięki temu w podmiocie który ma kadry od paru lat potrafi mi pokazać liczbę aktywnych umów pracowniczych jako np. 120, zamiast 20 które są rzeczywiście aktywne. 

 

Czy istnieje jakaś metoda aby to zmienić (aby liczyło jako aktywne wyłącznie umowy bieżące a nie aneksy które były w międzyczasie od 2-3 lat wrzucane i już nie obowiązują), ewentualnie jakaś inna metoda na wyliczenie z cennika liczby osób na UoP (w przypadku zleceń można liczyć liczbą rachunków, a liczbę pozycji na liście płac nie znalazłem).

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.07.2023 o 14:37, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Faktycznie potwierdzamy problem. Program na ten moment traktuje aktywną umowę z aneksem jako dwie odrębne umowy. Zapisaliśmy ten problem do poprawy w przyszłych wersjach programu.

Dzień dobry,

czy w najnowszej wersji programu udało się rozwiązać ten problem? Jeśli nie, to proszę o podanie terminu rozwiązania. 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

W dniu 12.07.2023 o 14:37, Arkadiusz Cieśla napisał:

Faktycznie potwierdzamy problem. Program na ten moment traktuje aktywną umowę z aneksem jako dwie odrębne umowy. Zapisaliśmy ten problem do poprawy w przyszłych wersjach programu.

W dniu 14.12.2023 o 08:05, Arkadiusz Cieśla napisał:

temat mamy ciągle na uwadze, lecz na ten moment nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnego terminu.

problem dalej nierozwiązany. Jeden pracownik z trzema aneksami to według programu czterech pracowników.

To nie jest prośba o dodanie nowej funkcjonalności, tylko zwrócenie uwagi na wadę programu, która nie jest usuwana od ponad pół roku.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...