Skocz do zawartości

Synchronizacja z zewnętrznym programem

Polecane posty

Podczas grupowania transakcji sello automatycznie rozpoczyna synchronizację z zewnętrznym systemem.

Takie były założenia programistów czy może niedopracowanie?

Automatyczną synchronizację mamy wyłączoną.

 

Zdarzyło nam się, że synchronizacja z zewnętrznym systemem włączyła się samoczynnie również w innych sytuacjach, ale przy grupowaniu jest najbardziej uciążliwa, ponieważ tworzy dla jeszcze nie pogrupowanych transakcji pojedyncze zamówienia.

Link to postu

Mamy to zaznaczone, ponieważ chcemy żeby zamówienia się pojawiały.

W momencie gdy zgrupujemy transakcje np z zakładki "oczekujące na płatność" to automatycznie wystartuje synchronizacja z Navireo i dla transakcji "oczekujących na płatność" zamówienia utworzą się poprawnie, bo już są pogrupowane.

Niestety dla wszystkich transakcji z zakładki "Do paczek", które jeszcze nie są zgrupowane też pojawią się zamówienia i tworzy się zamieszanie.

 

Dlatego też chcielibyśmy zgrupować transakcje z zakładki "oczekujące" potem z zakładki "Do paczek", a następnie uruchomić synchronizację ręcznie, dzięki czemu wszystko byłoby w porządku.

Link to postu

To proszę o dopisanie tego do listy.

 

Dopisałem.

 

Jest w takim wypadku jakiś sposób, żeby nie tworzyły mi się zamówienia w Navireo jeszcze nie zgrupowanych transakcji?

Może jednoczesne zgrupowanie transakcji z obu zakładek?

 

Może niezbyt eleganckie, ale jedyne rozwiązanie jakie w tej chwili przychodzi mi do głowy, to ustawianie w nowych transakcjach braku tworzenia zamówień, a przed grupowaniem transakcji dla grupowanych zamówień włączanie trybu tworzenia zamówień.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...