Skocz do zawartości

Brak opcji dodania kompletów

Polecane posty

Dzień dobry.

Nadszedł moment kiedy muszę na poważnie ogarnąć magazyn w nexo. Chcę niektóre produkty spiąć w komplet ale nie mam takiej możliwości. Oglądałem poradniki i niestety... Czy jest to zależne od tego czy ma się abonament? Na chwile obecną nie posiadam wykupionego. Wersja nexo 45.1.0 Proszę o podpowiedź co zaradzić w tej sytuacji?

screen.jpg

Link to postu

Dzień dobry,

proszę kliknąć przycisk ≡ w prawym górnym rogu ekranu, przejść na zakładkę Ustawienia i upewnić się, że w Konfiguracji profilu dla pozycji Komplety jest wybrana opcja Pokaż w pełni.

Może Pan również skorzystać z przycisku "Zaaplikuj ustawienia pełne". Więcej na ten temat poniżej:

Link to postu

@Kacper Panek Mam takie jeszcze pytanie odnośnie aktualizacji stanów magazynowych.
Pierwsze podejście akurat dotyczy opasek zaciskowych i sprzedajemy je w paczkach.
Sprzedajemy je po 1 paczce lub 5 paczek w komplecie - na allegro, dwie oddzielne oferty.
Jeśli jest to 1 paczka, to nie ma problemu, schodzi ze stanu jako 1 sztuka. (dodane mamy 150 paczek)
Do kompletu 5 paczek utworzyliśmy właśnie ten zestaw i podpięliśmy go do oferty w sello. (po przeliczeniu jest 30 kompletów)
Sello nie widzi ilości sztuk. Sprzedamy dajmy na to 2 komplety, czyli 10 sztuk. Czy jest możliwość aby nexo przeliczyło z automatu ilość sztuk na komplety i odjęło od puli 150 sztuk?
Widziałem że jest coś takiego jak montowanie, ale to kłopotliwe.

1.JPG

2.JPG

Link to postu

Dzień dobry,

komplet jest traktowany jako oddzielna pozycja asortymentu i aby asortyment typu komplet pojawił się na magazynie, należy skorzystać z mechanizmu montowania.

 

Jeżeli komplet składa się z wielu sztuk tego samego towaru, to proszę rozważyć zrezygnowanie z wykorzystania mechanizmu kompletów i skorzystanie z jednostek pomocniczych:

  1. Proszę przejść do kartoteki asortymentu, na zakładkę Miary.
  2. W tabelce można zdefiniować inne jednostki miary i określić ich przelicznik. Przykładowo, można dodać jednostkę miary "Opakowanie", która będzie odpowiadać 5 szt.

Proszę rzucić okiem na poniższy artykuł:

 

Link to postu
59 minut temu, Emil Dziarmaga napisał:

Do kompletu 5 paczek utworzyliśmy właśnie ten zestaw i podpięliśmy go do oferty w sello. (po przeliczeniu jest 30 kompletów)
Sello nie widzi ilości sztuk. Sprzedamy dajmy na to 2 komplety, czyli 10 sztuk.

Jaki dokument się tworzy w Subiekcie w tym momencie ?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...