Skocz do zawartości

Import dokumentów kasowych KP/KW z zewnętrznej bazy

Polecane posty

Dzień dobry

 

Pracuję na Rewizorze nexo (biuro rachunkowe), a klient na Subiekcie nexo u siebie (czyli osobna baza). Potrzebuję zaimportować albo cały raport kasowy, albo poszczególne dokumenty KP/KW tak, żeby pojawiły się w Operacjach kasowych i można z nich było stworzyć raport w Rewizorze (jak w przypadku pracy na jednej bazie). Po zaimportowaniu dokumentów od klienta w Dekretacji dokumentów pojawiają się KP i KW, ale można je tylko zadekretować pojedynczo, co nie ma żadnego sensu. Potrzebuję raport kasowy. Jest na to jakiś sposób? Nie musi być prosty, byle tylko był 😉

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to postu

I cóż z tego?
Czy musi Pan robić to samo co inni?
Ja akurat znam co najmniej kilka biur które dekretują pojedyncze operacje kasowe albo bankowe.
Jasne że bardziej elegancko jest zrobić jeden dekret raportu kasowegi, ale dopóki nie jest to merytorycznie błędne wolę sprawnie niż elegancko.

Link to postu

Na ten moment nie ma takiej możliwości i nie planujemy jej realizacji w najbliższych wersjach. Jedyne co można zaproponować to podejście w drugą stronę tzn. import DDK z operacjami kasowymi, zaksięgowanie wszystkich operacji na konto kasowe, a potem wygenerowanie raportu Zapisy na kontach, który umożliwia wydruk Raportu kasowego.

2023-08-02_07h53_15.png.47d4f081081e3ccecb385f27db48bf3f.png

2023-08-02_07h53_27.png.a54eef160ca0d3d422199c466d1c67f6.png

Link to postu
6 godzin temu, Dariusz Nowak napisał:

Jedyne co można zaproponować to podejście w drugą stronę tzn. import DDK z operacjami kasowymi, zaksięgowanie wszystkich operacji na konto kasowe, a potem wygenerowanie raportu Zapisy na kontach, który umożliwia wydruk Raportu kasowego.

Nie, no tak ogólnie to można by zrobić aplikację importującą operacje kasowe do Rewizora,, a potem w Rewizorze można by z tego zrobić raport.

Tyle że, w mojej ocenie, szansa na sprzedanie tego kolejnemu użytkownikowi jest praktycznie zerowa, więc koszt będzie spory, jeśli ktoś się tego podejmie.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.08.2023 o 07:53, Dariusz Nowak napisał:

Na ten moment nie ma takiej możliwości i nie planujemy jej realizacji w najbliższych wersjach. Jedyne co można zaproponować to podejście w drugą stronę tzn. import DDK z operacjami kasowymi, zaksięgowanie wszystkich operacji na konto kasowe, a potem wygenerowanie raportu Zapisy na kontach, który umożliwia wydruk Raportu kasowego.

2023-08-02_07h53_15.png.47d4f081081e3ccecb385f27db48bf3f.png

2023-08-02_07h53_27.png.a54eef160ca0d3d422199c466d1c67f6.png

Dzięki serdeczne. O tej możliwości wiem, ale jednak się łudziłem, że może się da "normalnie" jak na wspólnej bazie. No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak ta opcja 🙂

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...