Skocz do zawartości

opis przesyłki za krótki


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez MARCIN e-kupowanie.pl,

Polecane posty

witam , niestety nie tworzy mi przesyłek allegro dpd czechy. Wyskakuje błąd , że opis przeysłki jest za krótki. Widziałem podobny problem na forum i rozwiązaniem było zmiana opisu zawartości na statyczny. Niestety w moim przypadku ten problem nie znika. Opis przesyłki nadal za krótki. Jakie może być rozwiązanie?

Edytowane przez Wojciech Bobiński
LITERÓWKA
Link to postu
10 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Równie dobrze komunikat allegro może znaczyć, że opis jest za długi, albo nazwa zawiera niedozwolone znaki (te wskazane w info o błędzie). Wstaw sobie przykładowo coś innego i spróbuj. Może nick klienta albo nr paczki?

żaden sposób nie działa : wpisałem nawet "4sg6d8g4fd6gfd5g4fd68g4dsg21df1g6df8g4d6f8g4sd6f8g4d684gd86f4g86sdf4g68sdf4gg" w zawartości i nadal błąd, że opis jest za krótki

Link to postu
8 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Oczywiście po każdej próbie wysyłki i zwrocie błędu wykonujesz poniższe czynności?

 

image.png.840eda397aed0716e96443541975fba4.png z PPM

image.png.a7ba455a4f5282d3e2bf07c2a81ccdea.png  wyślij z meu WYŚLIJ/ODBIERZ

 

?

 

Tutaj też masz tagi - co one generują?

image.png.9dc2aded961f3fd1458ae5ad3ec09081.png

 

 

najmocniej przepraszam ale nie tworzyłem ponownie paczki ! wpisałen długi opis z losowych znaków , utworzyłem paczkę i działa.... najmocniej przepraszam i również dziękuję za pomoc!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...