Skocz do zawartości

Jak sprawdzić zysk z danego dokumentu zakupu

Polecane posty

Witam wszystkich, szukałem szukałem ... i niestety nie mogę znaleźć opcji wyliczenia ogólnego zysku  z danego przyjęcia magazynowego (zakupu). W zestawieniach staram się to znaleźć i nic takiego teraz nie widzę. Czy może ktoś podsunąć mi jakiś pomysł ?
Generalnie chodzi o zysk ze sprzedaży z konkretnego dokumentu zakupu... nie chodzi o rozbicie na konkretne pozycje na dokumencie zakupu tylko ogólnie.. czyli..
Zakup od firmy  XYZ w dniu  XX z dokumentu konkretnego YY - i gdzie znaleźć realny zysk z tego konkretnego dokumentu... czyli jakby rentowność tego zakupu?
Serdecznie proszę o podpowiedź......

Link to postu
30 minut temu, Media-Home Dariusz Klój napisał:

Witam wszystkich, szukałem szukałem ... i niestety nie mogę znaleźć opcji wyliczenia ogólnego zysku  z danego przyjęcia magazynowego (zakupu). W zestawieniach staram się to znaleźć i nic takiego teraz nie widzę.

Tak, program nie posiada takiej funkcjnalności.

 

31 minut temu, Media-Home Dariusz Klój napisał:

Czy może ktoś podsunąć mi jakiś pomysł ?

Od tego powinno się zaczynać - wdrożenie - dostosowanie programu do swoich potrzeb, na przykład w sposób wskazany przez Pana Pawła.

Link to postu
8 minut temu, Media-Home Dariusz Klój napisał:

użytkujemy ten program od kilkunastu lat i jestem przekonany, że w odległej przeszłości we wczesnych wersjach była taka opcja na liście dokumentów zakupu można było dodać kolumnę zysk - lub podobnie to się nazywało

Może Pan pobrać tę wersję programu sprzed kilkunastu lat z serwera ftp firmy InsERT, zainstalować i przekonać się, że nic takiego nie miało miejsca / pogram nigdy nie posiadał takiej funkcjonalności, co najwyżej mogło to być jakieś rozwiązanie dodatkowe. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...