Skocz do zawartości

Parametry listy - Podsumowania kolumn, itp.

Polecane posty

1. Brak podsumowania kolumn w Sello we wszystkich modułach - oczywiście dla tych kolumn gdzie ma to sens. Parametry listy wzięte są chyba z Subiekta bo wyglądają tak samo i w Subiekcie wszędzie są podsumowania.

Bardzo prosiłbym o ich dodanie również w Sello

 

2. W słownikach/użytkownicy programu - uprawnienia dla danego użytkownika do edycji kolumn i parametrów listy tak jak to jest w Subiekcie. Żeby można było je zablokować.

 

3. W module paczki brakuje nam kolumny z wartością transakcji.

 

 

Link to postu

1. Podsumowania powinny być łatwe do dodania. Postaramy się je dodać niebawem.

2. O które uprawnienie w Subiekcie chodzi?

 

1. Dziękuję.

 

2. W Subiekcie jest to:

Grupa: Główne, Nazwa: System - Parametry listy / lista kolumn

 

Dzięki temu blokuje się użytkownikom możliwość dodawania kolumn w liście i ustawiania ich wg własnego uznania, a przede wszystkim żeby nie mogli sobie włączyć podsumowań dla tabelek. Podsumowania są tylko dla mnie ;)

 

Włączam użytkownikom to uprawnienie, loguję się na każdego użytkownika i ustawiam kolumny i parametry listy tak jak ja chcę i tylko to co ja chcę, a następnie wyłączam użytkownikom to uprawnienie.

Link to postu
  • 8 lat później...

Wykopki !

Czy jest możliwość zablokowania poszczególnym użytkownikom możliwości edycji parametrów listy ?

Tak jak pisał:

W dniu 10.09.2013 o 12:42, PanBanBan Marcin napisał:

Dzięki temu blokuje się użytkownikom możliwość dodawania kolumn w liście i ustawiania ich wg własnego uznania, a przede wszystkim żeby nie mogli sobie włączyć podsumowań dla tabelek. Podsumowania są tylko dla mnie ;)

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...