Skocz do zawartości

Subiekt Nexo 47 - naklejki


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Krzysztof Górnik,

Polecane posty

13 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

Patrzę i patrze i nie mogę znaleźć. Jak wydrukować naklejki z poziomu dokumentu?

Kilka dni temu już Pan o to pytał i otrzymał odpowiedź:

  

W dniu 16.10.2023 o 09:00, Daniel Kozłowski napisał:
W dniu 15.10.2023 o 22:39, Krzysztof Górnik napisał:

Dlaczego nie można bezpośrednio z faktury zakupowej jak i z innych dokumentów drukować etykiet .

I w drugą stronę, po prostu nexo nie posiada wszystkich funkcjonalności, które posiada GT, są jeszcze uzupełniane.

 

Link to postu

Właśnie teraz się dowiedziałem, że można drukować wybrane pozycje na dokumentach, screeny poniżej

 

Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego jeśli tworzę fakturę zakupu w sztukach jedne są wyświetlane jak liczba pojedyncza i inne jako liczba po przecinku?

Zrzut ekranu 2023-10-21 18.19.05.png

Zrzut ekranu 2023-10-21 18.20.55.png

Edytowane przez Krzysztof Górnik
Link to postu
2 godziny temu, Krzysztof Górnik napisał:

W takim razie jak mam rozumieć ten komunikat:

Właśnie tak:

28 minut temu, Krzysztof Górnik napisał:

Właśnie teraz się dowiedziałem, że można drukować wybrane pozycje na dokumentach, screeny poniżej

Zupełnie czym innym jest drukowanie naklejek z poziomu dokumentu, a czym innym drukowanie naklejek dla wybranych pozycji dokumentu (z poziomu listy dokumentów), pierwszej funkcjonalności program ciągle nie posiada, druga została dodana w wersji 47.

 

--

30 minut temu, Krzysztof Górnik napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego jeśli tworzę fakturę zakupu w sztukach jedne są wyświetlane jak liczba pojedyncza i inne jako liczba po przecinku?

Ponieważ w taki sposób - z taką precyzją - zdefiniował Pan jednostki miary na towarach.

 

Jeszcze raz informuję / przypominam, że nexo to nie GT, jest wiele różnic w założeniach i funkcjonalnościach tych linii, w GT jednostki miary nie posiadały słownika i nie posiadały precyzji, w nexo posiadają słownik i precyzję.

Link to postu
9 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jeszcze raz informuję / przypominam, że nexo to nie GT, jest wiele różnic w założeniach i funkcjonalnościach tych linii, w GT

Czy ja gdzieś w tym temacie wspominałem  o GT, po prostu się pytam, ponieważ nie znam tego programu tak dobrze, nie trzeba przypominać za każdym razem że NEXO to nie GT, to już wiem:)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...