Skocz do zawartości

Wspólna numeracja faktur sprzedaży i korekty sprzedaży

Polecane posty

4 minuty temu, Andrzej Kubik napisał:

Na szybko nie wiem, ale bardzo mnie ciekawi po co?

Chociażby poprawia to papierowy porządek prowadzenia dokumentacji, wpinając faktury w segregator widzę że wszystkie mam i żadnej nie brakuje, a tak muszę sprawdzać dwie  numeracje. 

Link to postu

Jestem zmuszony przyznać się do błędu. Oczekiwany przez Pana efekt da się osiągnąć w następujący sposób:

  1. Dodać nową, lub powielić istniejącą numerację dla dokumentów sprzedaży.
  2. W górnym menu Widok przełączyć na Zaawansowany.
  3. W polu Dla: wskazać Wszystkie.
  4. Skonfigurować numerację wedle swoich preferencji, a następnie kliknąć Zapisz. Na pytanie "Czy chcesz użyć numeracji?" odpowiedzieć Nie.
  5. Przejść do parametrów Typów dokumentów, przejść do Faktur VAT sprzedaży i w polu Numeracja oraz Numeracja korekty wskazać utworzoną numerację. Zatwierdzić przyciskiem Zapisz.

Przepraszam za nieumyślną dezinformację. 

  • Lubię to 1
Link to postu
3 minuty temu, Kacper Panek napisał:

Jestem zmuszony przyznać się do błędu. Oczekiwany przez Pana efekt da się osiągnąć w następujący sposób:

  1. Dodać nową, lub powielić istniejącą numerację dla dokumentów sprzedaży.
  2. W górnym menu Widok przełączyć na Zaawansowany.
  3. W polu Dla: wskazać Wszystkie.
  4. Skonfigurować numerację wedle swoich preferencji, a następnie kliknąć Zapisz. Na pytanie "Czy chcesz użyć numeracji?" odpowiedzieć Nie.
  5. Przejść do parametrów Typów dokumentów, przejść do Faktur VAT sprzedaży i w polu Numeracja oraz Numeracja korekty wskazać utworzoną numerację. Zatwierdzić przyciskiem Zapisz.

Przepraszam za nieumyślną dezinformację. 

Dziękuję ta odpowiedź jest dużo lepsza, zaraz to sprawdzę i przećwiczę. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...