Skocz do zawartości

Edycja treści Rachunków do umów zleceń

Polecane posty

Mam taki problem . Umowa zlecezien ( UZ ) jest godzinowa ze zmieną liczbą godzin w każdym miesiącu.  Ponadto od czasu do czasu jest dodatkowo wypłacana preemia uznananiowa lub motywacyjna.  Na rachunku chcziałbym aby była kwota : stawka godzinowa x liczba godzin oraz, w przypadku gdy wystepują, w danym miesiącu, w/w premie.  W zwiazku z tym mam takie pytania:

1. czy w treści można używać komend "mnożenia" ? coś w rodzaju wystepujących w treści podstawowej rachunku komend "porownaj wartosci(..." czy "polacz teksty" . Jesli tak gdzie znajdę listę tych koment ( funkcji ) i sposobu ich używania ( symantykę ) ?

2. czy nadal jest brak możliwosci ( tak wynikało z kilku wcześniejszych postów )  pobierania do treści rachunku wartości  ze składników płacowych,  z już wyliczonego rachunku,  takich jak w/w premie czy też z  innych,  podobnych,  składników które składają się na wartosć brutto rachunku ?  

 

Oczywiście jest jakimś rozwiązaniem "Odcinki listy rachunków" ( jak sugerował jedenz w/w postów ) ale chciałbym tego uniknąć.   

Link to postu
8 minut temu, Ryszard Trojanek napisał:

1. czy w treści można używać komend "mnożenia" ?

 

image.png.afc019e860cf6fb565d4eedfe203b1bf.png

10 minut temu, Ryszard Trojanek napisał:

czy nadal jest brak możliwosci ( tak wynikało z kilku wcześniejszych postów )  pobierania do treści rachunku wartości  ze składników płacowych

Nadal nie ma.

Wydaje się, że aby nie narazić się na uznanie umowy cywilnej za umowę o pracę lepiej w rachunku nie rozpisywać się tak szczegółowo, a dołączyć do niego właśnie odcinek. No ale to tylko moja intuicja.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...