Skocz do zawartości

Sello 1.14 BETA1 a integracja KEX

Polecane posty

Witam

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że akurat dla nas integracja Sello z kurierem KEX jest super wiadomością. Niezwłocznie chciałbym przestąpić do testów i mam nadzieje ze nasze sugestie będą pomocne. Na wstępie mamy jednak problem:

"Synchronizacja paczek z serwisem K-EX.:

Brak dostępu dla podanego klucza (0x80004005)"

Bartku klucz otrzymaliśmy i wydaje mi się że resztę skonfigurowałem dobrze(zgodnie z podaną twoją instrukcją). Być może jest coś nie tak z naszym kluczem, zobaczymy co powie firma KEX. Tak na szybko, jak na razie bez testów nasuwa mi się pytanie, mianowicie skąd Sello bierze dane odnośnie wagi paczki?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mam pytanko. Gdzie na stronie k-ex'a można podejrzeć wyeksportowane listy przez sello ? Generują mi się listy, otrzymuje potwierdzenie od ke-xa na maila natomiast po zalogowaniu się do ich systemu listów nie ma. Dodatkowo nr listów zaczynają się od cyfry "2" natomiast gdy robiłem listy przez ich system to zaczynały się od cyfry "8".

 

Proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Problem w tym, że aktualnie nie można. Funkcja taka jest aktualnie testowana i ma zostać udostępniona niebawem przez KEX. Osoby które chciałyby już teraz mieć taką możliwość proszone są o napisanie do nas na maila sello@insert.com.pl, wraz z numerem CK (lub NIP) konta w serwisie K-EX.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...