Skocz do zawartości

Sello NX i FV WSTO-OSS

Polecane posty

Albo nie widzę (bywa w takim dniu jak i o tej godzinie) albo wystawiając FV z sello nx w Subiekcie nexo Sello nx nie potrafi rozpoznać tego że powinno wystawić Fv z transakcją WSTO-OSS dla sprzedaży na allegro.cz gdzie kraj dostawy to Czechy.

 

Dodatkowe pytanie - mapowanie form płatności - cy istnieją jakieś warunki które można ustawić aby mapować płatności wg walut - zrobiłem mapowanie na płatności online i cashondelivery które przyszły z allegro.cz na nową formę płatności cesyjnej w walucie CZK ale obawiam się że jeśli wpadnie mi płatność o tej samej nazwie aleinne walucie to niepoprawianie mi to zmapuje z ta właśnie walutą

Link to postu
W dniu 18.11.2023 o 16:44, Paweł Sławiński napisał:

Albo nie widzę (bywa w takim dniu jak i o tej godzinie) albo wystawiając FV z sello nx w Subiekcie nexo Sello nx nie potrafi rozpoznać tego że powinno wystawić Fv z transakcją WSTO-OSS dla sprzedaży na allegro.cz gdzie kraj dostawy to Czechy.

Obecnie nie jest to ustawiane automatycznie. Jest w planach, będzie zrobione jak i wiele innych rzeczy na styku Sello NX - Subiekt nexo, ale też i Subiekt GT. 

 

W dniu 18.11.2023 o 16:44, Paweł Sławiński napisał:

Dodatkowe pytanie - mapowanie form płatności - cy istnieją jakieś warunki które można ustawić aby mapować płatności wg walut - zrobiłem mapowanie na płatności online i cashondelivery które przyszły z allegro.cz na nową formę płatności cesyjnej w walucie CZK ale obawiam się że jeśli wpadnie mi płatność o tej samej nazwie aleinne walucie to niepoprawianie mi to zmapuje z ta właśnie walutą

Problem taki był w wersji BETA, został poprawiony w 47.

Link to postu
W dniu 22.11.2023 o 15:45, Bartosz Rosa napisał:

Obecnie nie jest to ustawiane automatycznie. Jest w planach, będzie zrobione jak i wiele innych rzeczy na styku Sello NX - Subiekt nexo, ale też i Subiekt GT. 

 

Problem taki był w wersji BETA, został poprawiony w 47.

Panie Bartoszu

Ale pojawia sie pytanie czy będzie można tym sterować ręcznie - jeśli okaże się że że dopiszemy sobie moduł komunikacji (plugin ) do E-maga a tam z trzech krajów (trzy różne waluty) przychodzi info o tym samy sposobie płatności (ta sama nazwa) to nie będziemy w stanie tego rozrzucać po różnych płatnościach w Subiekcie i cały płan wyłapywania walut i rozliczania różnic kursowych weźmie w łeb.

Link to postu

Płatności są mapowane w kontekście plugina integracji, więc każda integracja ma swój własny słownik płatności. Dodatkowo jeśli są tam różne waluty to będzie się dało na te różne waluty zmapować, wiec tutaj nie powinno być problemu*.

 

*Prócz tego, że właśnie zaglądając do form płatności znalazłem buga :). Będzie poprawiony.

 

Link to postu
W dniu 24.11.2023 o 16:02, Bartosz Rosa napisał:

Dodatkowo jeśli są tam różne waluty to będzie się dało na te różne waluty zmapować, wiec tutaj nie powinno być problemu*.

Analogicznie jak są różni kurierzy, to można zrobić różne karty płatności dla pobrań / kuriera.

Chętnie przetestuję !

imported-photo-3913.png.68ddf986b8abe873467c482613bfb153.png

🤣

Edytowane przez HotKey .
  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...