Skocz do zawartości

Autotekst - pierwszy dzień roboczy umowy pracownika

Polecane posty

Witam,

czy istnieje autotekst dla treści dokumentów typu: "inne dla umowy", który wyświetli pierwszy dzień roboczy umowy pracownika?
Często bywa, że umowa rozpoczyna się pierwszego dnia miesiąca, który jest sobotą, niedzielą lub dniem wolnym.

 

Ewentualnie w jaki sposób stworzyć taki autotekst?

 

Myślę, czy można by go wydobyć w jakiś sposób za pomocą <<parametr datowy>> lub <<parametr tekstowy>>?
Czy znajdę gdzieś spis możliwych parametrów?

 

Posiadam Gratyfikant nexo PRO

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to postu

Nie ma takiego autotekstu w programie.

Pierwszy dzień roboczy to nie jest taka prosta sprawa -  wiem, że to rzadkość, ale są firmy, które mają "sobotę" w inny dzień tygodnia. Ponadto w sobotę czy w niedzielę także można zaplanować pracę i będzie to pierwszy dzień pracy.

 

<<parametr datowy>> nie pobiera danych z programu, a umożliwia wyświetlenie w okienku wydruku zapytania o jakąś wartość.

 

Jeśli w treści umowy o pracę użyjemy takiej definicji:

 

6) termin rozpoczęcia pracy: <<parametr datowy(Termin rozpoczęcia pracy;<<data poczatku umowy>>)>>

 

to w okienku wydruku zobaczymy coś takiego:

 

image.thumb.png.cd76866fc5268f5c9f61f03c463cb99f.png

a na wydruku w punkcie 6 pojawi się data wprowadzona w tym okienku.

Link to postu
23 minuty temu, Marek Kurasz napisał:

Gdzie znajdę spis, listę, dokumentację do autotekstów

Lista jest zamknięta i znajduje się w interfejsie edycji treści dokumentów:

image.thumb.png.43065afd4fa289399061255c37918c1a.png

25 minut temu, Marek Kurasz napisał:

parametrów datowych

Już pisałem, że parametry służą wyłącznie do wyświetlania w okienku wydruku i umożliwiają pobranie wpisanej przez użytkownika wartości.

 

27 minut temu, Marek Kurasz napisał:

Proszę również o wskazówkę w którym miejscu mogę stworzyć swoje autoteksty, np. w C#?

Dodanie autotekstów sferycznych mamy w planach, ale nie umiem powiedzieć kiedy te plany się ziszczą.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...