Skocz do zawartości

Wystawianie dokumentu końcowego

Polecane posty

Podczas wystawiania dokumentu końcowego przydała by się opcja automatycznego wykrywania opcji pobranie lub przedpłata. Chodzi dokładnie o to, że podczas wystawiania paragonu przy przesyłce kurierskiej pobraniowej pozycję na paragonie mam "GLS1" i parametr "Przedpłata" ustawiony na "GLS - 100%" przy zwykłej wysyłce kurierskiej "GLS" i parametr "Przedpłata" na "Gotówka - 100%" to samo z pocztą, pobranie "Poczta1" i przedpłata "Poczta" w opcjach zewnętrzny system sprzedaży > dokumenty mam ustawioną domyślną opcje jako "Poczta" ponieważ najwięcej jej idzie ale gdy wysyłam kurierem to trzeba za każdym razem zmieniać pozycję na "GLS" na paragonie co wydłuża czas wystawiania dokumentów.

Link to postu

Nie do końca, faktycznie można tam ustawić parametry na przedpłatę oraz pobranie ale co do pobrania to jest tylko kilka funkcji "Gotówka", "Zapłacono przelewem", "Odroczono 7 dni" oraz ""Odroczono 14 dni" ale ja w subiekcie mam inną pozycję przypisaną, "GLS" oraz "Poczta" oraz w pozycjach na paragonie "GLS1" lub "Poczta1" ustawiam je wtedy kiedy jest pobranie. Przy przesyłkach zwykłych (przedpłata) pozycje na paragonie "GLS" oraz "Poczta" oraz parametr "Gotówka" (Poczta jest ustawiona na dodawanie kosztów wysyłki jako pozycję). Brakuje więcej opcji  zależnych od rodzaju wysyłki np. "Pozycja na paragonie" "GLS1" powiązana z parametrem "GLS - 100%", pozycja na paragonie "GLS" powiązana z parametrem "Gotówka"

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Lepsza opcja to Karta - za pobraniem.

Wtedy mamy w Subiekcie od razu rozrachunki z nierozliczonych pobrań, wszystkie przy jednym podmiocie.

 

Tak czy inaczej, fajnie jak by była możliwość wybrania odrębnych sposobów zapłaty dla każdego rodzaju przewoźnika (odrębne karty w subiekcie mam na wszystkich doręczycieli u których wysyłam za pobraniem).

 

Oraz przede wszystkim możliwość wyboru płatności kartą w ustawieniach Sello, bo teraz nie można tego zrobić wcale.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...