Skocz do zawartości

Blokada zapisu nowego i starego towaru

Polecane posty

Witam, czy istnieje jakiś dodatek lub opcja w programie (SubiektGT), aby przy wprowadzaniu nowej lub poprawianiu starej pozycji przy zapisie, istniała możliwość blokady w momencie gdy grupa towaru będzie "(brak)", a gdy zostanie wybrana na inną niż "brak" i "dowolna" pozwoli zapisać.

 

Przy wprowadzaniu kontrahenta istnieje możliwość "blokady zapisu" w momencie gdy opiekun kontrahenta nie jest wybrany. 

 

W słowniku kontrahenta nie znalazłem nic na temat takiej blokady.

 

Ewentualnie czy ktoś by się podjął, aby wprowadzić taki dodatek?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

Link to postu
2 godziny temu, Adrian Bazyli napisał:

Witam, czy istnieje jakiś dodatek lub opcja w programie (SubiektGT), aby przy wprowadzaniu nowej lub poprawianiu starej pozycji przy zapisie, istniała możliwość blokady w momencie gdy grupa towaru będzie "(brak)", a gdy zostanie wybrana na inną niż "brak" i "dowolna" pozwoli zapisać.

Jest dostępna funkcjonalność, która umożliwia dodanie do programu indywidualnych blokad, opis znajduje się w pomocy do programu w temacie: Przechwytywanie w aplikacji błędów SQL Servera.

 

Należy pamiętać, że taka blokada będzie działać przy aktualizacji towaru w dowolny sposób - przez rozwiązania dodatkowe, import z epp, itd.

 

2 godziny temu, Adrian Bazyli napisał:

Ewentualnie czy ktoś by się podjął, aby wprowadzić taki dodatek?

Możemy zrealizować takie rozwiązanie, w przypadku zainteresowania proszę o bezpośredni kontakt (mój profil->O mnie).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...