Skocz do zawartości

Zdefiniowanie więcej niż jednego konta pocztowego wymaga aktywnego pełnego klienta poczty.

Polecane posty

Problem pojawił się chyba w v47.

 

Mam klienta, który pracuje bez Gestora.

Do tej pory miał zdefiniowane 2 konta pocztowe.

Niedawno wygasł token OAuth2, ale z racji na błąd z tematu - nie jest możliwa ponowna autoryzacja (nexo nie pozwala zapisać nowo autoryzowanych tokenów).

 

Czy ta zmiana (blokada do max. 1 konta) była gdzieś zapowiedziana?

Jeżeli nie to prosiłbym o umożliwienie autoryzowania istniejących już kont pocztowych.

 

Jeżeli tak - czy trzeba kupić Gestora?

Link to postu

Działały 2 konta pocztowe bez licencji latami (oba były aktywne w nexo, autoryzowane na IMAP i SMTP przez OAuth2 do MS365)

Nagle jest ten komunikat.

Przy edytowaniu mogę unieważnić i autoryzować ponownie - to się powodzi.

Jak spróbuję zapisać po zmianach to mam błąd z tematu.

image.thumb.png.15fe30409c3c0dacc96f888a1822175e.pngimage.png.dc48a6a445c5b3aee0d64640297320ba.png

(w uwagach do błędu jest tak jak w tytule tematu)

 

No to stwierdziłem, że dezaktywuje jedno z kont ("OC" na rys. 1).

 

Po zdezaktywowaniu "OC" - drugiego ("Faktury") nadal nie da się edytować (daje ten sam błąd).

Ponadto nie da się z powrotem aktywować OC (z tym samym błędem)

 

Koniec końców - nie mogę autoryzować "Faktury", bo gada, że są 2 konta. Nie mogę też aktywować "OC", bo gada, że są 2 konta.

Nie chce kasować konta, bo wtedy zgubi powiązania do maili.

 

Na pewno nie było jakiejś zmiany? Wcześniej tego nie było...

Link to postu

Wiem co się zmieniło.

 

Klient miał kiedyś Gestora w wersji trial 45 dni. Zrobił se 2 konta pocztowe - ich re-autoryzacja działa tylko gdy jest multiprogram z Gestorem.

 

Mniejsza o to i tak. Mam tych licencji nakupionych kilka, to strzeliłem aktywację na podmiocie i elo... Wyrzucone pieniądze, bo i tak nie skorzysta, no ale cóż.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...