Skocz do zawartości

Drukowanie naklejek z pozycji spisu z natury

Polecane posty

Dzień dobry,

 

proponuje wprowadzenie możliwości drukowania naklejek z pozycji dokumentu spisu inwentaryzacyjnego. Często podczas liczenia znajdujemy uszkodzone opakowania itp, byłoby super wygodne móc to od razu po dodaniu do listy wydrukować naklejki zamiast wchodzić do asortymentu, wyszukiwać i znów klikać PPM > drukuj naklejki itp.

Link to postu
21 godzin temu, Rafał Sroka napisał:

byłoby super wygodne móc to od razu po dodaniu do listy wydrukować naklejki zamiast wchodzić do asortymentu, wyszukiwać i znów klikać PPM > drukuj naklejki itp.

Z dostępnych metod można wykonać alternatywną ścieżkę - po wprowadzeniu asortymentu na listę wykonać kombinację: F3 (Pokaż), Ctrl+Shift+J (Drukuj Naklejki), Enter, Esc. Wygląda z pozoru karkołomnie, ale kwestia "zakodowania" ;) Skrót do wydruku naklejek można zmienić w Konfiguracji.

Link to postu
W dniu 30.12.2023 o 11:36, Łukasz Czarnowski napisał:

Z dostępnych metod można wykonać alternatywną ścieżkę - po wprowadzeniu asortymentu na listę wykonać kombinację: F3 (Pokaż), Ctrl+Shift+J (Drukuj Naklejki), Enter, Esc. Wygląda z pozoru karkołomnie, ale kwestia "zakodowania" ;) Skrót do wydruku naklejek można zmienić w Konfiguracji.

Tak właśnie sobie radzimy :)

Właśnie szukałem tego gdzie można to zmienić, możesz mnie bardziej nakierować gdzie to jest dokładnie?

Link to postu
1 godzinę temu, Rafał Sroka napisał:

Właśnie szukałem tego gdzie można to zmienić, możesz mnie bardziej nakierować gdzie to jest dokładnie?

Panu Łukaszowi zapewne chodzi o Definicje widoków. Więcej o tym można przeczytać w temacie e-Pomocy technicznej Subiekt i Gestor nexo – Jak ustawić skrót klawiszowy dla wybranej funkcji w wybranym widoku?

 

Jeśli chodzi o funkcjonalność drukowania naklejek z poziomu spisu, to mamy zapisane do wdrożenia w przyszłości.

Edytowane przez Dariusz Nowak
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...