Skocz do zawartości

Portal Biuro

Polecane posty

mam ogromny problem z Portalem Biuro - gdy jest przesłane przez klienta dużo dokumentów ( 300 dok) - program się zawiesza - nie może pobrać dokumentów. Jak sobie z tym poradzić ?

Mam dziwną sytuację gdy pracuję na Portalu Biuro . Raz - gdy wchodzę mam "prześlij pliki" , a innym razem - nie mam "prześlij pliki" i nie mogę pobrać plików z mojego dysku- od czego to jest zależne. Niezwykle utrudnia mi to pracę

Link to postu
15 godzin temu, ELŻBIETA CZARNECKA-SALA napisał:

mam ogromny problem z Portalem Biuro - gdy jest przesłane przez klienta dużo dokumentów ( 300 dok) - program się zawiesza - nie może pobrać dokumentów. Jak sobie z tym poradzić ?

Proszę o informację na jakiej wersji programu Pani pracuje. Będziemy mogli odtworzyć sytuację po naszej stronie. 

15 godzin temu, ELŻBIETA CZARNECKA-SALA napisał:

Mam dziwną sytuację gdy pracuję na Portalu Biuro . Raz - gdy wchodzę mam "prześlij pliki" , a innym razem - nie mam "prześlij pliki" i nie mogę pobrać plików z mojego dysku- od czego to jest zależne. Niezwykle utrudnia mi to pracę

Funkcja przesyłania plików w linii GT znajduje się w laboratorium i powinna zostać tam włączona. Informacje na temat laboratorium znajdzie Pani w artykule e-pomocy: InsERT GT – Czym jest Laboratorium i jak je uruchomić? - InsERT GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT - e-Pomoc techniczna - Dla użytkowników - InsERT

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Cytat

mam ogromny problem z Portalem Biuro - gdy jest przesłane przez klienta dużo dokumentów ( 300 dok) - program się zawiesza - nie może pobrać dokumentów. Jak sobie z tym poradzić ?

Potwierdzamy, że mogą występować problemy podczas pobierania takiej ilości dokumentów.  Przekazaliśmy temat zespołowi, który pracuje nad systemem. Rozważa  wprowadzenie zmian poprawiających pobieranie dokumentów. 

 

Cytat

Mam dziwną sytuację gdy pracuję na Portalu Biuro . Raz - gdy wchodzę mam "prześlij pliki" , a innym razem - nie mam "prześlij pliki" i nie mogę pobrać plików z mojego dysku- od czego to jest zależne. Niezwykle utrudnia mi to pracę

Cytat

Funkcja przesyłania plików w linii GT znajduje się w laboratorium i powinna zostać tam włączona. Informacje na temat laboratorium znajdzie Pani w artykule e-pomocy: InsERT GT – Czym jest Laboratorium i jak je uruchomić? - InsERT GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT - e-Pomoc techniczna - Dla użytkowników - InsERT

Widoczność opcji "Prześlij pliki" zależy od włączenia jej w laboratorium. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...