Skocz do zawartości

Błąd w zestawieniu na rozrachunkach

Polecane posty

Nie zależy mi na tym, żeby zobaczyć spłaty rozrachunków, tylko chcę zobaczyć należności na dany dzień lub rozrachunki, które istnieją na kliencie. Więc jeżeli na kliencie mam nadpłatę, to powinnam ją też widzieć w zestawieniu. Czy nie tak ?

Chodzi mi o sytuację, jak klient zapłaci dwukrotnie z fakturę, dwukrotna wpłata bankowa. Tego nie widać na zestawieniu " Rozrachunki na dany dzień" ?

Link to postu
8 minut temu, Liliana Żegleń napisał:

Nie zależy mi na tym, żeby zobaczyć spłaty rozrachunków,

Opis problemu / potrzeby jasno informuje, że właśnie dokładnie na tym Pani zależy.

 

9 minut temu, Liliana Żegleń napisał:

tylko chcę zobaczyć należności na dany dzień lub rozrachunki, które istnieją na kliencie.

To są właśnie między innymi spłaty należności.

 

10 minut temu, Liliana Żegleń napisał:

Więc jeżeli na kliencie mam nadpłatę, to powinnam ją też widzieć w zestawieniu. Czy nie tak ?

Jak już próbowałem wytłumaczyć wcześniej - nie.

 

10 minut temu, Liliana Żegleń napisał:

Chodzi mi o sytuację, jak klient zapłaci dwukrotnie z fakturę, dwukrotna wpłata bankowa.

Czyli dwukrotna spłata należności.

 

11 minut temu, Liliana Żegleń napisał:

Tego nie widać na zestawieniu " Rozrachunki na dany dzień" ?

Jak wyżej - tak, nie widać, dlatego powstało drugie zestawienie, które wskazałem.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.01.2024 o 14:32, Daniel Kozłowski napisał:

 

Czyli dwukrotna spłata należności.

 

Jak wyżej - tak, nie widać, dlatego powstało drugie zestawienie, które wskazałem.

Mam taką samą potrzebę - potrzebuję na liście lub raporcie zobaczyć nadpłaty u klientów czy są. Proszę o wskazanie takiego zestawienia bardziej dobitnie i precyzyjnie - nie widzę u siebie Subiekt nexo pro  49 - takiego raportu jak: "Rozrachunki na dany dzień ze spłatami"

Link to postu
9 minut temu, Marek M. napisał:

Mam taką samą potrzebę - potrzebuję na liście lub raporcie zobaczyć nadpłaty u klientów czy są. Proszę o wskazanie takiego zestawienia bardziej dobitnie i precyzyjnie - nie widzę u siebie Subiekt nexo pro  49 - takiego raportu jak: "Rozrachunki na dany dzień ze spłatami"

To jest forum dotyczące Subiekta GT a nie Nexo.

Link to postu
3 godziny temu, Marek M. napisał:

Mam taką samą potrzebę - potrzebuję na liście lub raporcie zobaczyć nadpłaty u klientów czy są. Proszę o wskazanie takiego zestawienia bardziej dobitnie i precyzyjnie - nie widzę u siebie Subiekt nexo pro  49 - takiego raportu jak: "Rozrachunki na dany dzień ze spłatami"

Jakie dane zawiera według Pana raport "Rozrachunki na dany dzień" ?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...