Skocz do zawartości

Rozrachunki z pracownikami NEXO

Polecane posty

Dzień dobry,

 

mam problem z rozrachunkami z pracownikami, wypłaty dla pracowników są realizowane przez dyspozycje bankową.

W poprzednim miesiącu program utworzył dodatkową pozycję "wypłata bankowa" i to z nią powiązał rozrachunek, zamiast z zaksięgowanym wyciągiem bankowym. W rozrachunkach widnieją mi więc jako nierozliczone.

Teraz muszę pojedynczo odznaczać rozrachunek z "wypłaty bankowej" i zaznaczać z zaksięgowanym WB. Dlaczego do jednego przelewu są utworzone dwa rozrachunki? 

Rewizor NEXO.png

Link to postu

Wskazuje operacje bankową.

Chciałam usunąć ren zapis aby rozrachunki były zgodnie z prawdą ale mam komunikat że nie mogę usunąć rozrachunku z ponieważ powstał z operacji bankowej.

 image.png.a07111b3ab454e728a85b1fe0c46c72c.png

 

Czy mogę w jakiś sposób usunąć te rozrachunki, aby się nie wyświetlały jako nierozliczone?

 

Zlecenia wypłaty są realizowane poprzez dyspozycje bankowe, operacja bankowe powstają na podstawie pobranego wyciągu bankowego.

Czy istnieje jakiś sposób aby te przelewy nie były powielane w rozrachunkach?

 

 

 

 

Link to postu

Dzień dobry,

aby usunąć rozrachunek, który powstał na podstawie operacji bankowej, należy usunąć wspomnianą operację bankową.

 

Proszę przejść do modułu rozrachunki i odszukać zdublowane pozycje. Proszę obydwie pozycje po kolei kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać Pokaż dokument źródłowy i przesłać zrzuty ekranu z wyświetlonych okien.

Link to postu

Dzień dobry,

rozrachunki są zdublowane, ponieważ podczas dekretacji wyciągu bankowego dla części pozycji został utworzony rozrachunek (kolumna SP na dekrecie). 

Proszę rzucić okiem na artykuły:

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...